تئاتر سمینار مدیریت امکانات – شماره 4 2023 – Securex آفریقای جنوبی

در 8 ژوئن، موضوع جلسه صبح “بهترین شیوه های مدیریت تسهیلات” است و با “پیمایش در آینده: روندها و نوآوری ها در نظافت و ESG برای مدیریت تاسیسات و صنایع نظافت تجاری” توسط برایان لوئیس، خدمات تخصصی برول، مدیر عامل آغاز می شود.


منبع: https://www.securitysa.com/19592R

سمینار توسط Batabile Sibaca، Broll Integrated Facilities Management (IFM)، COO افتتاح خواهد شد و به موضوعات خاص تقسیم می شود. جلسه صبح 6 ژوئن با عنوان: “مدیریت انرژی، ساختمان های هوشمند، بهبود سیستم ها و خدمات ساختمان”. این جلسات در ساعت 10:45 با “حق بیمه سبز: چگونه FM با جنبش سبز سازگار می شود” آغاز می شود. به دنبال آن «سه سال پس از قرنطینه سخت: انعطاف‌پذیری بهبود یافته در بخش FM» توسط Riaan du Plessis، Broll IFM، مدیر بخش اجرا می‌شود.

نمایشگاه مدیریت تسهیلات که از 6 تا 8 ژوئن 2023 در مرکز کنوانسیون گالاگر در میدرند برگزار شد، فرصتی را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند تا محصولات و خدمات مدیریت تسهیلات را به بهترین نحو تهیه کنند. علاوه بر این، تئاتر سمینار مدیریت تسهیلات رایگان، که توسط Broll ارائه می‌شود، اطلاعاتی را در مورد آخرین روندهای بازار ارائه می‌دهد و از این طریق شرکت‌کنندگان را در مورد راه‌حل‌ها و فناوری‌های متمرکز بر افزایش بهینه‌سازی سیستم تسهیلات به‌روز نگه می‌دارد.

سمینار مدیریت امکانات تئاتر

شماره 4 2023 اخبار

برای ثبت نام برای حضور رایگان در نمایشگاه از لینک زیر استفاده کنید:وام)

نمایش زنده محصولات، جلسات راه حل یابی تک به تک با غرفه داران، و فرصت تعامل با همتایان، بازدید از نمایشگاه مدیریت تسهیلات را ضروری می کند. غرفه داران عبارتند از Broll Integrated Facilities Management، Core Vision EMEA، Vetria، Afroteq Advisory، Quatro Integrated Services، Red Pole Circle، Fiber Energy، React Group، و Eureka Safety آفریقای جنوبی.

جلسات بعدازظهر، با مضمون «مدیریت دارایی – راه‌حل‌ها»، با «حسگر دمای توزیع شده (DTS) – راه‌حل‌های هوشمندتر ایمنی آتش‌سوزی برای دارایی‌های کوتاه‌مدت و دوربرد» توسط آندریاس ماتی، موسس و مدیر اجرایی TECH4IR و شروع می‌شود. ریچارد کلاث، که 27 سال در سنجش فیبر نوری توزیع شده درگیر بوده است. جلسه دوم که توسط جوئل کسلر و وارن بروکمن، مدیران DriWay ارائه شد، در مورد “ساختمان های ناسالم – اثرات مسائل مربوط به آب، کپک ها و کیفیت پایین هوای داخلی در ساختمان ها” بحث می کند.

این سمینار با ارائه ای در مورد اینکه چگونه این بخش باید تمرکز خود را از صرفه جویی در هزینه به ایجاد ارزش برای مشتریان خود تغییر دهد پایان می یابد. این شامل استراتژی هایی برای شناسایی زمینه های بهبود، اجرای فن آوری های جدید و پرورش فرهنگ نوآوری است که ارزش بلندمدت را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

جوایز Broll Vantage (برنامه توسعه تامین کننده) 2023، با مشارکت مالکوم هورن، مدیر عامل گروه، گروه املاک Broll، و Batabile Sibaca، Broll IFM، COO، در ساعت 11:30 برگزار می شود. این جوایز به مشاغلی اختصاص داده می شود که در این برنامه شرکت کرده اند و رشد و خدمات عالی را نشان داده اند.

جلسه بعد از ظهر با موضوع “فناوری ساختمان های هوشمند برای مدیریت بهینه املاک” ادامه می یابد. حوزه فناوری به طور مداوم در حال پیشرفت است و باعث پیشرفت در دنیای مدیریت تسهیلات می شود. علاوه بر اینکه ساختمان‌ها سال به سال هوشمندتر می‌شوند، فشار سرمایه‌گذاری در پایداری به دلیل قوانین جدید افزایش می‌یابد و کاربران ساختمان‌ها خواهان محیط کاری هستند که انواع جدیدی از نیازها را برآورده کند. این جلسه به شکل یک میزگرد در مورد “املاک و مستغلات مقاوم در برابر آینده: مدیریت نوآوری املاک، طراحی و ساخت، CRES و فناوری” برگزار می شود.

جلسه صبح 7 ژوئن با عنوان “ساختمان های بهتر، اتوماسیون ساختمان، اینترنت اشیا، مدیریت امکانات یکپارچه” با مقاله ارائه شده توسط استوارت ماتیسون، مدیر عامل BrollTech، در مورد “PropTech سرعت تسهیلات هوشمندتر و فوق یکپارچه را تنظیم می کند” است. پس از آن مقاله ای توسط مگان هاجسون (Lasec) با عنوان “خطرات احتمالی در مورد کار با باتری های لیتیوم یونی و ذخیره سازی باتری های لیتیوم یونی با یک کابینت باتری به عنوان راه حل” ارائه می شود.