تاریخ جوایز تابستانی | امنیت حرفه ای


انجمن صنعت امنیت بریتانیا (BSIA) رویداد شاخص، جوایز امنیتی بریتانیا، یک مکان جدید برای سال 2023 دارد.

این جوایز که اکنون بیست و ششمین سال خود را سپری می‌کند، روز چهارشنبه، ۲۱ ژوئن، یک هفته زودتر از سال‌های گذشته، در اتاق‌های بزرگ کانات، کاونت گاردن در مرکز لندن برگزار می‌شود. پس از رویداد فروش سال گذشته در میدان ماریوت گروسونور لندن، برگزارکنندگان گزارش دادند که تصمیم به مکان بزرگتری گرفتند.

ورودی‌های جوایز امسال ابتدا با دسته‌های پرسنل امنیت منطقه‌ای در روز دوشنبه، 9 ژانویه آغاز می‌شود. یک هفته بعد، مشاغل امنیت ملی می‌توانند وارد شوند. همچنین در سال 2023 یک دسته بندی جدید برای پوشش EDI (برابری، تنوع و فراگیری) وجود خواهد داشت.

مایک ردینگتون، مدیر اجرایی BSIA گفت: «جوایز امنیتی بریتانیا به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از رویدادهای کلیدی صنعت است و پس از موفقیت‌آمیزترین سال ما در سال 2022، تصمیم گرفته‌ایم به مکان بزرگ‌تری برویم. ما از سال 2018 و با کنار گذاشتن قرنطینه تعداد فزاینده‌ای از ورودی‌ها و درخواست‌های بلیت دریافت می‌کنیم، تعداد شرکت‌کنندگان هر سال افزایش می‌یابد، به این معنی که ظرفیت ما در محل قبلی خود در سال 2022 بود.

«اتاق‌های گراند کانات» مکانی است که ما احساس می‌کنیم الزامات رویداد جوایز معتبر ما را برآورده می‌کند و محیطی دلپذیر و باکیفیت را برای اعضا و ذینفعان ما فراهم می‌کند تا در آن گرد هم آیند تا برتری امنیتی را جشن بگیرند.»

بین قضات دکتر روی کوپر مجله امنیتی حرفه ای هستند.

به وب سایت امنیت بریتانیا مراجعه کنید – https://www.britishsecurityawards.co.uk/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/summer-awards-date/