تاریخ رویداد اروپایی محور | امنیت حرفه ای


شرکت تولید کننده محصولات ویدئویی شبکه Axis Communications مجموعه ای از رویدادها را در سراسر اروپا با شرکت محصول کنترل دسترسی Genetec و توسعه دهنده نرم افزار مدیریت ویدئو (VMS) Milestone اعلام کرده است. رویدادهایی که با نام OPEN نامگذاری شده اند، فناوری در امنیت، ایمنی و کارایی عملیاتی را پوشش خواهند داد. پایداری و امنیت سایبری

هدف این رویدادها یکپارچه‌سازان، توزیع‌کنندگان و مشاوران سیستم و همچنین مشتریان نهایی برای شبکه‌سازی است. سخنرانان از اکسیس، شرکای آن و کارشناسان خارجی خواهند بود که هوش مصنوعی (AI) و تحولات ابری و دیجیتال را پوشش خواهند داد. تاریخ و مکان برگزاری سال 2023 عبارتند از:

• مادرید – 3 اکتبر
• پاریس – 17 اکتبر
• لندن – 31 اکتبر
• تل آویو – 2 نوامبر
• اسلو – 7 نوامبر; اردک
• هلسینکی – 21 نوامبر.

سازمان‌دهندگان می‌افزایند که شهرها و تاریخ‌های بیشتری برای EMEA در اوایل سال 2024 به زودی اعلام می‌شود.

لین استورانگ، مدیر منطقه ای ارتباطات اکسیس برای اروپای شمالی، گفت: «تکنولوژی و دگرگونی دیجیتال باعث ایجاد تغییرات بسیار هیجان انگیز در بسیاری از صنایع شده است. مهم است که فرصت‌های ناشی از آن را بررسی کنیم و در عین حال به مسائل تجاری گسترده‌تر مقررات امنیت سایبری و برنامه‌های پایداری نیز توجه داشته باشیم. هدف رویدادهای OPEN این است که همتایان خود را قادر می سازد تا با یکدیگر و متخصصان این حوزه ارتباط برقرار کنند، آخرین روندهایی را که بر آنها تأثیر می گذارد و راه های همکاری را کشف کنند، و در نهایت، قفل این چالش ها را برای تحقق فرصت های تجاری جدید باز کنند.

Jos Beernink، معاون EMEA، Milestone Systems، گفت: “Milestone Systems یک شرکت مبتنی بر شریک است، بنابراین پیوستن به نیروها با یک شریک فناوری قابل اعتماد و ارزشمند مانند Axis کاملاً با استراتژی ما برای ورود به بازار مطابقت دارد. باز بودن هدف Milestone است و پلت فرم باز ما اساس هر کاری را که انجام می دهیم تشکیل می دهد. ذهنیت باز و تعهد و وفاداری 100 درصدی ما به اکوسیستم شریکمان در DNA ما وجود دارد. با مشارکت با Axis، می‌توانیم با نیازهای در حال تحول سازگار شویم و پتانسیل بی‌پایان نوآوری‌های پلتفرم باز خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. شرکت در مجموعه رویدادهای OPEN Axis فرصتی را برای ما فراهم می‌کند تا فرصت‌های تقریباً بی‌پایانی را که امروزه فناوری ویدئو برای راه‌حل‌های امنیتی یکپارچه ارائه می‌دهد، به نمایش بگذاریم و مشتریان را تجربه کنند.

و ژرژ تانوس، مدیر ارشد توسعه کسب و کار در Genetec Inc، اضافه کرد: “شرکت Axis و Genetec بر اساس بیش از 25 سال همکاری و اعتماد متقابل بنا شده است. این رابطه ای است که با تمرکز مشترک ما بر تحول دیجیتال، نوآوری و امنیت سایبری پیش می رود. ما مفتخریم که بخشی از OPEN هستیم، جایی که آخرین نتایج همسویی عمیق خود را در زمینه توسعه محصول با شرکا، کانال و کاربران نهایی خود به اشتراک خواهیم گذاشت. پیشنهاد کنترل دسترسی Axis Powered by Genetec که اخیراً معرفی شده است، تازه شروع کار است.

شرکای رویداد و حامیان مالی به Axis، Genetec و Milestone در OPEN ملحق خواهند شد. برای مشاهده برنامه رویداد OPEN و ثبت نام در OPEN London، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.emea-comms.axis.com/OPEN-2023-london.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/axis-european-event-dates/