تاریخ سایبری اسکاتلند | امنیت حرفه ای


آ اجلاس سایبراسکاتلند پنج‌شنبه، 27 اکتبر برگزار می‌شود. سخنرانان دعوت شده عبارتند از لیندی کامرون، بلندپایه‌ترین مقام دولت سایبری بریتانیا، مدیر عامل مرکز ملی امنیت سایبری رسمی بریتانیا (NCSC) و کیت براون وزیر دادگستری اسکاتلند.

ویلیار لوبی، سفیر استونی در بریتانیا، در مورد سایبر از دیدگاه بین المللی صحبت خواهد کرد. در اوایل سال جاری، استونی به عنوان سومین کشور امن در شاخص جهانی امنیت سایبری رتبه بندی شد.

میزبان است سایبر اسکاتلند مشارکت، همکاری بین 16 سازمان از جمله دولت اسکاتلند، پلیس اسکاتلند، و مرکز انعطاف پذیری کسب و کار اسکاتلند.SBRC). حضور برای همه آزاد است. سازمان‌دهندگان می‌گویند تمرکز بر اقداماتی است برای اطمینان از اینکه سازمان‌ها نسبت به تهدیدات بالقوه هشدار داده می‌شوند، می‌توانند رایج‌ترین انواع حملات سایبری را شناسایی و درک کنند و یاد بگیرند که چگونه از قربانی شدن خود جلوگیری کنند. سخنرانان همچنین به مهارت ها و شکاف های جنسیتی در پیشگیری از جرایم سایبری خواهند پرداخت.

سازمان‌های عضو مشارکت سایبراسکاتلند برای نشان دادن خدمات پیشگیری از جرم سایبری و پشتیبانی ارائه شده در آنجا حضور خواهند داشت.

جود مک کوری، رئیس شرکت CyberScotland Partnership، در تصویر، مدیرعامل SBRC است. او گفت: «این نشست در زمانی برگزار می‌شود که برای بخش سایبری اهمیت زیادی دارد. حملات دیجیتالی به سازمان ها در اسکاتلند به رکورد بالایی رسیده است. برای جامعه تجاری در کشور ما بسیار حیاتی است که گرد هم آیند و با این معضل جاری مبارزه کنند.

«مسئولیت کمک به اسکاتلند برای انعطاف‌پذیری دیجیتال – و مکانی امن برای انجام تجارت آنلاین – بر عهده همه ما است، نه فقط افرادی که در فناوری کار می‌کنند. ما از هر کسی که علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد مبارزه با جرایم سایبری است، استقبال می کنیم، خواه در بخش عمومی، خصوصی یا بخش سوم کار کنند.

لیندی کامرون، مدیر عامل NCSC، افزود: “اجلاس CyberScotland فرصتی عالی برای تبادل ایده، دانش و تجربه است که بهترین ابزارها را برای دفاع از خود در برابر آخرین تهدیدات سایبری در اختیار مشاغل اسکاتلندی قرار می دهد.

«با چشم‌انداز تهدیدی که همیشه در حال تحول است، این حیاتی است که بتوانیم با هم متحد شویم و از یکدیگر حمایت کنیم تا از کسانی که به دنبال آسیب رساندن به ما هستند جلوتر باشیم. من مشتاقانه منتظر صحبت با نمایندگان دیگر در مورد اقداماتی هستم که آنها برای اثبات آتی سازمان های بخش دولتی و خصوصی بریتانیا در برابر حملات سایبری انجام می دهند.

اجلاس CyberScotland همزمان با هفته آگاهی سایبری اروپا در هتل Balmoral در ادینبورگ برگزار می شود. برگزارکنندگان انتظار دارند تا 200 نفر در آن شرکت کنند.

برای اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام بلیط رایگان به سایت مراجعه کنید https://www.cyberscotland.com/summit/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cyber/scottish-cyber-date/