تاپا EMEA گزارش کاهش 5 ساله جرایم حمل و نقل در پارکینگ های طبقه بندی نشده – شماره 4 2023

بر اساس گزارش‌های حملات جنایتکارانه به زنجیره‌های تامین در EMEA گزارش شده به سیستم اطلاعاتی TAPA EMEA (TIS)، پایگاه‌داده جرایم محموله صنعت امنیت و انعطاف‌پذیری زنجیره تامین، 53.4 درصد یا 6545 مورد از 12259 حادثه در سال 2019 در پارکینگ‌های طبقه‌بندی نشده ثبت شده است. . در سال 2022، تنها 6.72 درصد از 12378 سرقت بار گزارش شده به TAPA EMEA، مکان «پارکینگ طبقه بندی نشده»، 832 حادثه را در کل اعلام کرد، در حالی که، برای 10،698 جرم باری ثبت شده تاکنون در سال 2023، کمتر از 4.6 درصد گزارش شده است. به انجمن در مکان های پارکینگ طبقه بندی نشده.

در سال 2018، انجمن استاندارد صنعت الزامات امنیتی پارکینگ (PSR) جدیدی را برای اپراتورهای پارکینگ (PPO) راه‌اندازی کرد تا به آنها کمک کند حداقل سطوح امنیتی مورد نیاز مشتریان را شناسایی کنند. PSR در حال حاضر پذیرفته‌شده‌ترین استاندارد در EMEA برای پارکینگ ایمن است، با پایگاه داده پارکینگ ایمن TAPA EMEA PSR در حال حاضر به شرکت‌های عضو خود دسترسی به بیش از 20700 مکان پارکینگ در 87 مکان در 16 کشور را می‌دهد که 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. نسخه 2023 جدید PSR در ژانویه پس از بررسی استاندارد برای مقابله با تهدیدات امنیتی جدید یا نوظهور راه اندازی شد.

وی افزود: «علاوه بر این، با توجه به تمرکز قابل توجه بر انعطاف‌پذیری زنجیره تأمین در سراسر همه‌گیری، و نیاز شرکت‌ها به محافظت از تحویل‌های انتها به انتها برای حفظ روابط مشتری، این آمار همچنین ممکن است آگاهی بسیار بیشتری را در بین کسب‌وکارها و محرک‌ها نشان دهد. باید در مورد نیازهای پارکینگ آنها فکر و برنامه ریزی کرد. این منجر به حملات بسیار کمتری به کامیون‌ها در پارکینگ‌های ناامن و در نتیجه کاهش تلفات محصول در این مکان‌ها می‌شود که طبیعتاً از آن استقبال می‌کنیم.»

تورستن نویمان.

اعضای TAPA EMEA به این بهبود کمک می کنند زیرا می توانند به استانداردهای صنعت کامل تاسیسات (FSR)، حمل و نقل (TSR) و پارکینگ (PSR) ما دسترسی داشته باشند. تنها با اتخاذ یک استراتژی امنیتی زنجیره تامین سرتاسر می‌توانید خطرات امنیتی محموله‌ای را که امروزه شرکت‌ها با آن مواجه هستند، کاهش دهید. تورستن نویمان، رئیس و مدیرعامل TAPA EMEA، گفت: توانایی ما برای ارائه اطلاعات در مورد هزاران مورد جرم محموله، و آموزش برای پشتیبانی از اجرای استانداردهای ما، اعضای ما را قادر می‌سازد تا بالاترین سطح انعطاف‌پذیری زنجیره تامین را حفظ کنند.

TAPA EMEA از کاهش 5 ساله جرایم حمل و نقل در پارکینگ های طبقه بندی نشده خبر می دهد

شماره 4 2023 لجستیک (صنعت)، مدیریت دارایی، EAS، RFID

بر اساس داده های جدید دارایی حمل و نقل، دزدی کالا از کامیون های رها شده در مکان های پارکینگ طبقه بندی نشده در منطقه اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) از زمان همه گیری به شدت کاهش یافته است زیرا شرکت ها اقدامات پیشگیرانه تری برای محافظت از انعطاف پذیری زنجیره تامین خود انجام می دهند. انجمن حفاظت (TAPA EMEA).

TAPA EMEA در ایجاد مکان‌های امن‌تر برای پارکینگ کامیون‌ها در سراسر منطقه برای کمک به شرکت‌ها برای محافظت از رانندگان، وسایل نقلیه و بارهای هدفمند با ارزش/سرقت بالا، رهبری می‌کند.

اطلاعات بیشتر را می توان در یافتمنبع: https://www.securitysa.com/19747R

به طور کلی جرایم محموله در منطقه EMEA نسبت به سال گذشته در حال افزایش است، اما وقتی به داده های حوادث ثبت شده ارائه شده توسط صنعت، آژانس های اجرای قانون و سایر ذینفعان از سال 2018 نگاه می کنید، یک روند نزولی واضح و شتابان وجود دارد. تعداد جرایم محموله ای که در پارکینگ های طبقه بندی نشده رخ می دهد. در سال‌های 2018 و 2019، سالانه بیش از 53 درصد از تمام حوادث گزارش شده به تاپا EMEA، این مکان را به‌عنوان مکان اعلام کردند. در سه سال گذشته، این درصد با سرعت بیشتری در حال کاهش بوده است. به 41.8 درصد در سال 2020، 21.9 درصد در سال 2021 و 6.7 درصد در سال گذشته. در سال 2023، این روند تا کنون حتی کمتر از 4.5٪ است.