تایید هویت آنلاین | امنیت حرفه ای


Uber Eats هنگامی که درایورهای تحویل خود را استخدام می کند از تأیید هویت یک خطی استفاده می کند. از Checkout.com که ماه گذشته تأیید هویت را راه‌اندازی کرد، برای ورود مشتری و تأیید هویت مانند فین‌تک‌ها، شرکت‌های اجاره املاک و برای بازی‌های آنلاین استفاده می‌کند. ادعا شده است که این محصول که بر روی اسناد شناسایی در 195 کشور توسعه یافته است، می تواند تقریباً همه شهروندان جهان را تأیید کند. در توسعه بتا، ده میلیون هویت را تأیید کرده و یک میلیون هویت جعلی را شناسایی کرده است.

Baptiste Foulon، مدیر ارشد عملیات Uber Eats، گفت: «ما خوشحالیم که با تیم‌های تأیید هویت Checkout.com کار می‌کنیم تا از تخصص آنها نهایت استفاده را ببریم تا بتوانیم صحت هر سند ارائه شده و بهترین تجربه تحویل را تضمین کنیم. همه رانندگان تحویل مستقل با استفاده از برنامه Uber Eats.”

همانطور که فروشنده محصول می گوید، با پیچیده تر شدن اسناد جعلی و فریبنده، تقلب در شناسه در حال توسعه است. عکس‌های تک فریم می‌توانند برای اهداف ID به دلیل کیفیت پایین تصویر شکست بخورند. یا نرم افزار با انواع جدید کلاهبرداری سازگار نیست. Checkout.com می گوید از 25 فریم در ثانیه، 1000 تصویر/جریان جریان ویدئو استفاده می کند. با استفاده از حالت ویدیویی در تلفن همراه، مشتریان اکنون یک سند هویت و چهره خود را نشان می‌دهند در حالی که هوش مصنوعی کاربران را در این فرآیند راهنمایی می‌کند و بازخورد زنده در مورد نحوه نشان دادن اصالت سند و حرکت دادن چهره‌شان را ارائه می‌کند تا هوش مصنوعی بتواند آنها را شناسایی کند تا با کلاهبرداری مبارزه کنند. همچنین به کاربران اطلاع می‌دهد که سندی که اسکن می‌کنند، مانند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی اشتباه است یا خیر.

Meron Colbeci، مدیر ارشد محصول در Checkout.com می گوید: «ما عمیقاً به تقاطع بین پرداخت های دیجیتال و تأیید هویت آنلاین اعتقاد داریم. سیستم‌های قدیمی که نیاز به قرار ملاقات با یک انسان دارند یا محدود به روزهای خاصی در هفته هستند، برای رشد بلندمدت اقتصاد دیجیتال مفید نیستند. با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم های آموزش داده شده بر روی میلیاردها نقطه داده در کنار یک جریان ویدیویی که به سادگی به اتصال اینترنت نیاز دارد، اکنون می توانیم اسناد هویتی را برای تسهیل ورود مشتری و مطابقت سریع و دقیق با الزامات KYC تأیید کنیم. کسب و کارها می توانند کاربران را به یک رابط با لوگو و برند خود هدایت کنند. و کاربران داخلی 24-7، بدون تعامل انسانی. Camille Six، مدیر کل یک پلت فرم استخدام، StaffMe گفت: «این واقعیت که Checkout.com Identity Verification از ویدیوی زنده برای تأیید چهره و سند هویت کاربران استفاده می کند به این معنی است که این فرآیند برای کاربران ساده، کارآمد و بسیار قابل اعتماد است. راهنمای کاربر ارائه شده توسط هوش مصنوعی به این معنی است که فرآیند KYC برای نامزدهای ما نیز روان و آسان است.»

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین چگونه این کار را انجام می دهند

توسعه دهندگان می گویند که هوش مصنوعی تأیید هویت می تواند هویت های معتبر را در بیش از 3000 سند هویت تأیید کند. با جابجایی سند هویت روی ویدیو، هوش مصنوعی می تواند هولوگرام و تغییرات رنگ رایج در اکثر اسناد و همچنین شفافیت و کدورت را نظارت کند. با انجام یک سری حرکات کوتاه صورت توسط کاربر، هوش مصنوعی می تواند جعلی های عمیق یا اسناد هویتی جعلی را شناسایی کند. زمان این پلتفرم برای تأیید از شروع تا تکمیل، 120 ثانیه برای 90 درصد از کاربران است. و 70 درصد از هویت ها در کمتر از 20 ثانیه تأیید می شود. هویت هایی که در آن زمان قابل تأیید نیستند برای بررسی به یک تیم انسانی منتقل می شوند. اینها توسط افسران پلیس گمرک در مورد ویژگی های امنیتی سند شناسایی و روش های ارزیابی تطابق چهره آموزش دیده اند.

بازدید کنید www.checkout.com.

عکس از مارک رو; هنر خیابانی، مرکز شهر آبردین.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/online-id-verification/