تجزیه و تحلیل ویدیویی مجهز به هوش مصنوعی راه آهن – شماره 7 2022 – فناوری های اتصال ناهموار

برای اطلاعات بیشتر با Rugged Interconnect Technologies تماس بگیرید، 8894 975 21 +27، [email protected]، www.ri-tech.co.zaوام)

هوش مصنوعی تحول دیجیتال صنعت راه آهن را برای بهبود کارایی عملیاتی، ارائه خدمات مشتری هوشمندتر و ایمن تر و ایجاد فرصت های تجاری جدید سرعت می بخشد. پلت فرم AVA-RAGX برای برنامه‌های تحلیل گرافیکی و ویدیویی در زمان واقعی ایده‌آل است – در عملیات‌های ریلی پیچیده امروزی حیاتی است.

AVA-RAGX که بر اساس آخرین نسخه صنعتی ماژول Jetson AGX Xavier انویدیا ساخته شده است، راه حلی فشرده و مستحکم با قابلیت هوش مصنوعی برای برنامه‌های راه‌آهن داخلی و کنار جاده ارائه می‌کند که قابلیت اطمینان و عملکرد را در محیط‌های عملیاتی سخت ارائه می‌کند. AVA-RAGX افزودنی جدید به مجموعه پلت فرم تجزیه و تحلیل ویدئویی (AVA) با هوش مصنوعی ADLINK است، AVA-RAGX به ارائه دهندگان راه حل راه آهن سطح بالایی از انعطاف پذیری را برای انتخاب پیکربندی مناسب برای کاربردشان ارائه می دهد.

سیستم AVA-RAGX هنگامی که با یک سیستم دوربین پیشرفته، رادار، لیدار، GNSSC و پشته نرم افزار AI ادغام می شود، می تواند اطلاعات دقیقی در مورد محیط اطراف و موقعیت دقیق قطار ارائه دهد. یک چالش خاص برای صنعت ریلی، مسافت طولانی ترمز قطارها است. AVA-RAGX می تواند به عنوان قلب یک سیستم تشخیص خطر برای شناسایی خطرات نوظهور بسیار پیش رو برای افزایش زمان هشدار هنگام اتصال به سنسورهای مناسب، بهبود کارایی و ایمنی عملیاتی و کمک به جلوگیری از حوادث، به ویژه هنگامی که قطارها در شب یا در حرکت هستند، استفاده شود. شرایط آب و هوایی نامناسب که دید را کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل ویدیویی با هوش مصنوعی راه آهن

شماره 7 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور


منبع: https://www.securitysa.com/18006R

AVA-RAGX با ابعاد جمع و جور 288 x 190 x 78 میلی‌متر، به‌طور خاص محیط‌های با فضای محدود را هدف قرار می‌دهد و آن را برای برنامه‌های راه‌آهن لبه‌ای با محفظه‌های راه‌حلی کوچک ایده‌آل می‌کند. این مجموعه کاملی از پورت های I/O شامل چهار پورت M12 گیگابیتی و اتصال بی سیم (5G/LTE و Wi-Fi) و همچنین چهار ورودی دیجیتال و چهار خروجی (24-110 ولت DC با ایزوله 1.5 کیلوولت) را ارائه می دهد. ).

ادغام هوش مصنوعی در لبه در شبکه‌های دوربین IP قدیمی، شرایط سفر مسافران را بهبود می‌بخشد. AVA-RAGX می تواند چمدان های بدون مراقبت، اشغال صندلی و شمارش مسافران را بررسی کند. هنگامی که AVA-RAGX در ایستگاه‌های قطار مستقر می‌شود، می‌تواند جریان ویدیویی دریافتی از سکوهای ایستگاه را برای تشخیص رفتارهای مشکوک یا تهاجمی انسان و حرکت جمعیت تجزیه و تحلیل کند.

هنگامی که در یک قطار بازرسی نصب می شود، یک سیستم تشخیص عیب تجهیزات کنار مسیر، تصاویر گرفته شده از تجهیزات کنار راه مانند پانتوگراف و مسیر را در زمان واقعی پردازش می کند. این سیستم با استفاده از محاسبات شتاب‌دار GPU انویدیا می‌تواند به طور موثری خطاهای احتمالی تجهیزات را در سرعت قطار تا 120 کیلومتر در ساعت شناسایی کند.

این پلت فرم با پردازنده 8 هسته ای Nvidia Carmel و GPU 512 هسته ای Nvidia Volta، تخصص Adlink را در توسعه نسل بعدی سیستم های راه آهن نشان می دهد. AVA-RAGX با ترکیبی از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، محاسبات لبه‌ای و فناوری‌های IoT و دارای گواهینامه EN 50155، یک پلت‌فرم مقاوم، بدون فن و فشرده است که برای استقرار انعطاف‌پذیر در محیط‌های عملیاتی سخت طراحی شده است.