تجزیه و تحلیل ویدیوی هوش مصنوعی سفارشی با AxxonSoft – شماره 4 2022 – LD Africa

تیم توسعه AxxonSoft شبکه های عصبی را برای مقابله با پروژه های غیرعادی، از جمله زوایای دید غیرمعمول، نورپردازی دشوار، انواع اشیاء خاص، استفاده از دوربین حرارتی و موارد دیگر آموزش می دهد.

تجزیه و تحلیل ویدئویی AI سفارشی با AxxonSoft

شماره 4 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور


منبع: https://www.securitysa.com/16869R تیم توسعه از مواد ویدئویی از محل نصب استفاده می‌کند و معمولاً هزاران تا ده‌ها هزار فریم برچسب‌دار مورد نیاز است – همه عکس‌ها باید علامت‌گذاری شوند تا اشیایی که ممکن است شناسایی شوند مشخص شوند. هنگامی که روش به درستی به پایان رسید، شبکه عصبی آموزش دیده حتی در سخت ترین شرایط به خوبی کار می کند. به عنوان مثال، اپراتورهای اتاق کنترل می توانند حضور انسان در مناطق خطرناک را با ماشین های کار در پس زمینه شناسایی کنند یا به طور دقیق نفوذ افراد را به محیط محافظت شده، نادیده گرفتن حیوانات، پرندگان و حشرات، بارندگی، حرکت شاخ و برگ و غیره تشخیص دهند.

تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی AxxonSoft به طور یکپارچه در AxxonOne VMS ادغام می شود و به کاربران اجازه می دهد از آنها به روشی مشابه ابزارهای داخلی استاندارد مانند تشخیص حرکت استفاده کنند. تشخیص هوش مصنوعی اشیاء خاص ممکن است با ابزارهای سنتی مانند ورود به منطقه، عبور از خط و موارد دیگر ترکیب شود.وام)