تداوم کسب و کار در زمان قطعی – شماره 5 2022


تداوم کسب و کار در زمان قطعی

شماره 5 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

با افزایش کاهش بار در آفریقای جنوبی، وجود یک منبع تغذیه پشتیبان ضروری است زیرا تضمین می کند که یک تجارت به کار خود ادامه می دهد و از ضرر و زیان جلوگیری می کند. علاوه بر این، قطع برق مکرر می تواند به ذخیره سازی داده ها آسیب برساند و باعث از کار افتادن آن شود و پشتیبان گیری از داده ها را با آن حذف کند. حفاظت از تجهیزات فنی در برابر قطعی های برنامه ریزی نشده، مسلماً برای حفظ تداوم کسب و کار و حفاظت از تجهیزات حیاتی مهم تر است.

Eaton’s Intelligent Power Manager (IPM) 2.0 ابزارهای مورد نیاز برای نظارت و مدیریت دستگاه های برق در محیط فیزیکی یا مجازی شما را فراهم می کند. نرم افزار جدید ارتقا یافته بر روی پلتفرم دیجیتال Eaton’s Brightlayer با تمامی قابلیت های جلوگیری از بلایا که قبلاً توسط هزاران مشتری در سراسر جهان ارزش گذاری شده بود، به علاوه مجموعه ای از ویژگی های جدید بازسازی شد.

Jaco du Plooy، مدیر محصول در Eaton می‌گوید: «تحول دیجیتال در همه بخش‌ها اتفاق می‌افتد، و این منجر به پذیرش بیشتر محیط‌های IT توزیع‌شده با داده‌های قابل دسترس‌تر برای دستگاه‌های IT کاربر نهایی می‌شود.»

ریسک‌های ذاتی این نوع محیط، مدیریت انرژی را بسیار حیاتی‌تر می‌کند، به همین دلیل است که ما نرم‌افزار IPM خود را برای خودکارسازی بیشتر مدیریت انرژی و اطمینان از تداوم کسب‌وکار در طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها، دوباره طراحی کرده‌ایم.

موجود در سه نسخه مختلف – مانیتور، مدیریت و بهینه سازی – IPM برای برآوردن نیازهای مختلف مدیریت انرژی هر سازمانی طراحی شده است. آخرین نسخه IPM دارای یک رابط کاربری بازطراحی شده، گزینه های بیشتر برای خودکارسازی فرآیندهای حیاتی، و گزینه های تجسم و زمینه سازی پیشرفته برای درک بهتر وضعیت تجهیزات، از هر کجا و در هر زمان است.

امنیت سایبری جزء IPM 2.0 است و خطر حملات سایبری از طریق ادغام کارت شبکه گیگابیتی و کارت ModBus به حداقل می رسد – اولین مورد در صنعت که دارای گواهینامه UL 2900-2-2 و IEC-62443 برای امنیت سایبری است.

با کمک IPM Eaton، کاربران می توانند بدون نگرانی در مورد قدرت و یکپارچگی دستگاه های خود، بر ارائه خدمات ضروری به مشتریان خود تمرکز کنند.منبع: https://www.securitysa.com/17099R