ترمینال دسترسی بدون تماس | امنیت حرفه ای


عالی، سازنده محصولات کنترل دسترسی و بیومتریک، BioStation 3 را راه اندازی کرده است. این ترمینال کنترل دسترسی بدون تماس برای تشخیص چهره است.

این شرکت می‌گوید علاوه بر تشخیص چهره – روش احراز هویت بدون تماس نماینده دوران پس از کووید – گزینه‌های اعتبار غیرتماسی دیگری نیز ارائه می‌شود، از جمله کدهای QR، بارکد، کارت‌های دسترسی موبایل و کارت‌های RFID. اندازه بدنه این محصول در مقایسه با مدل قبلی FaceStation F2 47 درصد کاهش یافته است. سازندگان کره ای اضافه می کنند که برای نصب بر روی هر دری، از دفاتر کوچک گرفته تا شرکت ها، قابل نصب است.

Suprema می افزاید که پیشرفته ترین پردازنده هوش مصنوعی – یک واحد پردازش عصبی (NPU) – را برای احراز هویت چهره به کار گرفته است. BioStation 3 یک دستگاه لبه‌ای است که می‌تواند الگوریتم‌های هوش مصنوعی را به صورت محلی با یک NPU تعبیه‌شده اجرا کند تا عملکرد موتور هوش مصنوعی را به حداکثر برساند. این شرکت می گوید احراز هویت حتی برای چهره هایی با انواع و رنگ های مختلف ماسک، مدل مو، کلاه و عینک امکان پذیر است.

BioStation 3 دارای گواهی ISO/IEC 27001، استاندارد بین المللی مدیریت امنیت اطلاعات است. و برای مطابقت با GDPR، مقررات حریم خصوصی اروپا طراحی شده است. این محصول “الگوی چهره در موبایل” را ارائه می دهد، یک روش احراز هویت که به طور مستقل توسط Suprema توسعه داده شده است که به کاربران امکان می دهد الگوی احراز هویت چهره خود را بدون نیاز به ذخیره آن در پایگاه داده شرکت روی تلفن همراه خود ذخیره و مدیریت کنند.

هانچول کیم، مدیر عامل شرکت Suprema گفت: «BioStation 3 محصولی است که تمام فناوری‌های نوآورانه Suprema را ادغام می‌کند تا همه در سراسر جهان بتوانند به راحتی و با خیال راحت انواع درها را در دنیای پس از همه‌گیری کنترل و مدیریت کنند. با BioStation 3، Suprema استاندارد جدیدی در کنترل دسترسی ایجاد می کند و تجربه منحصر به فردی را برای مشتری ارائه می دهد.

بازدید کنید https://www.suprema.co.kr/en/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/biometrics/contactless-access-terminal/