تشخیص نفوذ محیطی – Smart Mining Security Solutions 2023 – Dark Horse Distribution

پری با برجسته کردن مزایای Senstar PIDS، می‌گوید: «سایت‌های معدن و زیرساخت به دلیل مکان‌های دور، دارایی‌های ارزشمند و مواد موجود در سایت، اغلب توسط مجرمان هدف قرار می‌گیرند. به همین دلیل مهم است که یک راه حل امنیتی محیطی قوی داشته باشید تا بتوانید شناسایی، بازدارنده و پاسخ دهید.»

تیتر پشت سر خبر از تلفات میلیاردها نفر بر اثر جرم و جنایت در معادن آفریقای جنوبی خبر می دهد، بدون اینکه به خطرات و خطرات ایجاد شده برای کارمندان به دلیل آسیب سرقت و تهدید جانی اشاره کنیم. Senstar طیف گسترده‌ای از محصولات سیستم‌های تشخیص نفوذ محیطی (PIDS) را ارائه می‌کند تا به سایت‌های معدنی و زیرساختی در محافظت در برابر نقض‌های امنیتی احتمالی کمک کند.

علاوه بر این، ادغام Senstar در سیستم‌های مدیریت ویدیو، نظارت زنده و بی‌درنگ تلاش‌های نفوذ را فراهم می‌کند و تیم‌های پاسخ را قادر می‌سازد تا یک برنامه اقدام مؤثر را هماهنگ کنند. پری توضیح می‌دهد: «استقرار سیستماتیک این مکانیسم‌های امنیتی مانع بزرگی در برابر مزاحمان بالقوه ایجاد می‌کند.

تشخیص نفوذ محیطی

راهکارهای امنیتی معدن هوشمند 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم، معدن (صنعت)، محصولات

Senstar هم نظارت بر روی زمین و هم زیرزمین را فراهم می کند و هشدارهای دقیق هشدار از تلاش های نفوذ در هر دو محیط کوتاه و بلند را ارائه می دهد. برای مثال، محدوده FiberPatrol Senstar قادر است از محیط‌ها، مجراهای داده و خطوط لوله تا 100 کیلومتر روی یک پردازنده محافظت کند.وام)

به گفته استوارت پری، مدیر Dark Horse Distribution، حسگرهای حصار Senstar، حسگرهای حرکتی و تجزیه و تحلیل ویدئویی هشدارهای اولیه در مورد تهدیدات نزدیک را ارائه می‌دهند، که در تشخیص رخنه‌های محیطی بسیار مهم است.


منبع: https://www.securitysa.com/19346R

Senstar تشخیص می دهد که سایت های مختلف الزامات امنیتی متفاوتی دارند، به همین دلیل است که طیف وسیعی از محصولات را برای رفع نیازهای این سایت های مختلف ارائه می دهد. با چندین حالت تشخیص، طراحی شده برای قرار گرفتن بر روی یک پلت فرم عملیاتی مشترک، طراحان سیستم می توانند مجموعه محصول مناسب را برای هر منطقه از سایت انتخاب کنند. به گفته پری، “بهترین حفاظت در کلاس و سابقه اثبات شده Senstar به همراه راه حل یکپارچه و چند لایه آنها، بالاترین سطح حفاظت را برای تاسیسات معدنی و زیرساخت تضمین می کند.”