تشخیص نفوذ مقاوم در آینده برای خرده فروشی – شماره 8 2022 – Elvey Security Technologies

راه حل مبتنی بر داشتن یک سیستم هشدار مزاحم بود که تمام عملکردهای مورد نیاز در یک محیط خرده فروشی را داشت، در حالی که درک و کارکرد آن توسط پرسنل فروشگاه آسان بود. همچنین مهم بود که پروتکل های ارتباطی صحیح و قابلیت کنترل از راه دور را داشته باشد. استفاده از مجموعه اختصاصی Wintex Texecom به یک نقطه کنترل متمرکز اجازه می دهد تا تمام سیستم ها را در سطح ملی مدیریت و کنترل کند.وام)

“محدوده بسیار متنوع است و اجازه می دهد تا مشکلاتی که هم در فروشگاه های کوچک گوشه ای و هم فروشگاه های زنجیره ای در سطح سازمانی تجربه می کنند حل شود. جالب توجه است، تغییرات بسیار کمی با توجه به دانش نصب و نیازهای کاربر مورد نیاز است – هنگامی که نصب کننده با محدوده آشنا شد، می تواند هر اندازه نصب را انجام دهد. علاوه بر این، اتخاذ یک محدوده مشترک به این معنی است که کارکنان فقط یک بار نیاز به آموزش دارند و هنگامی که کارکنان به فروشگاه دیگری منتقل می شوند، از نظر عملکرد سیستم ها نیازی به آموزش مجدد ندارند. Waywell می‌گوید: این موضوع از نصب‌های کوچک هشت منطقه‌ای تا بزرگ و ۶۴۰ منطقه‌ای صادق است.


منبع: https://www.securitysa.com/18085R

یکی از چالش‌های مداومی که خرده‌فروشان در طول پذیرش فناوری امنیتی با آن روبرو بوده است، مسائل ناشی از استاندارد نبودن فناوری است. برای بسیاری، منحنی یادگیری مداوم به عنوان کارکنان آموزش دیده برای استفاده از فناوری به سمت های دیگر یا ترک شرکت، ناامید کننده و معکوس است.

سیستم تشخیص مزاحم Texecom از Elvey (یک شرکت در گروه شرکت‌های Hudaco) دارای ویژگی‌هایی است که نیازهای امنیتی بخش خرده‌فروشی را برآورده می‌کند. چند پارتیشن بندی به راحتی در بخش های مختلف فروشگاه پیکربندی می شود، با مجوزهای محدود کننده برای مناطق پرخطر در مقابل مناطق کم خطر اعمال می شود. راه حل Texecom ماژولار و مقاوم در برابر آینده است، با نسل هایی از محصولات که بر اساس همان فناوری اصلی توسعه یافته اند و به راحتی با اندازه و نیازهای مکان های فردی سازگار می شوند.

بازخورد مشتریان ما در بخش خرده فروشی این است که نه تنها برای اطمینان از شایستگی اپراتورهای سیستم امنیتی مسئول متوالی به آموزش منظم نیاز است، بلکه از آنجایی که استانداردسازی بسیار کمی در فروشندگان یا برندها وجود دارد، نیاز به مداوم وجود دارد. آموزش محصولات به عنوان برندها و تکنولوژی منسوخ شده با محصولات دیگر جایگزین می شوند. فقدان استانداردسازی اغلب ناشی از ناهماهنگی داخلی منطقه ای یا توسط خود ارائه دهندگان خدمات است.

چندین خرده فروش بزرگ پس از تجربه مزایای آن در طول POC (اثبات مفهوم) تصمیم به استانداردسازی در Texecom گرفتند. Texecom با استفاده از فناوری مبتنی بر IP، با استفاده از ماژول COM IP اختصاصی Texecom برای ارتباطات پیشرفته زنگ هشدار و سیگنال‌های فعالیت، با استفاده از سیستم‌های هشدار Elite و Premier به بازار نفوذ کرد.

محدوده Texecom اولین بار توسط توزیع کننده آن زمان Texecom، TPA Security ارائه شد. زمانی که Elvey کسب و کار TPA را به دست آورد، ضروری بود که مقدمات آغاز شده توسط تیم TPA ادامه یابد و تا جایی که امکان داشت، تقویت شود.

Waywell می‌افزاید: «حرکت به سمت راه‌حل‌های Texecom، در بیشتر موارد، با ترکیبی از تعامل مستقیم با توزیع‌کننده/تولیدکننده و به عنوان پاسخی به درخواست‌های کمک از سوی ارائه‌دهندگان خدمات تایید شده انجام شده است».

یکی از استثناهای این قانون، پذیرش طولانی مدت فناوری راه حل های Texecom است. Waywell اشاره می‌کند که برخلاف بسیاری از محصولات دیگر که در طول سال‌ها توسعه یافته‌اند، محصولات Texecom فناوری اصلی خود را حفظ کرده‌اند و پذیرش آسان و انتقال دانش بین کارکنان را بدون مشکل می‌سازند. استفاده از سیستم‌های تشخیص مزاحم Texecom در بخش خرده‌فروشی به سال 2003 بازمی‌گردد. این نشان می‌دهد که نه تنها خرده‌فروشان به این فناوری اعتماد دارند، بلکه بسیار جلوتر از سایر فناوری‌ها بوده و روند را برای آینده تعیین می‌کند.

او اشاره می کند که در اصل، نتیجه این بود که راه حلی ارائه شود که بتوان آن را در تمام واحدهای تجاری در هر عملیات خرده فروشی به عنوان یک استاندارد نصب کرد. با جابجایی کارکنان و مدیران بین شعب و مناطق خرده فروشان، مهم بود که استفاده از هشدارهای مزاحم و پاسخ به آنها رایج باشد. علاوه بر این، پورتال های ارتباطی سریع و آسان و برنامه نویسی/دسترسی از راه دور به سیستم ها از نقطه نظر مرکزی ضروری بود.

تشخیص نفوذ مقاوم در آینده برای خرده فروشی

شماره 8 2022 صنعت خرده فروشی)، امنیت محیطی، هشدارها و تشخیص مزاحم، محصولات