تشخیص پارک غیرقانونی Dahua WizMind – شماره 5 2022 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی


• حالت مستقل: دوربین پانوراما و دوربین جزئیات تشخیص پارک غیرقانونی را به طور جداگانه اجرا می کنند. دوربین جزئیات یک برنامه تور را اجرا می کند تا سناریوهای مختلف را پوشش دهد و در هنگام وقوع یک پارک غیرقانونی در هر دو نمای پانوراما و جزئیات، خودرو را بزرگنمایی می کند.


بازدارنده صدای هشدار


• حالت اولویت تشخیص: در حالی که برنامه تور شروع نشده است، دوربین تنها در صورتی به سناریوی بعدی می رود که تمام عکس های فوری از خودروهای پارک شده غیرقانونی در سناریوی فعلی گرفته شده باشد.


• حالت اولویت سناریو: دوربین تشخیص پارک غیرقانونی را در سناریوی فعلی اجرا می‌کند و تنها در صورتی به سناریوی بعدی تغییر می‌کند که زمان تعیین‌شده توسط برنامه تور رسیده باشد.

راه حل تشخیص پارک غیرقانونی Dahua WizMind یک راه حل ترافیکی است که می تواند به طور موثر مشکلات ترافیکی جاده را حل کند.

آژیر هشدار یکی از ویژگی های جدید WizMind Illegal Parking Detection است و در دوربین آینده مدل SDT5X425-4Z4-FAJG-PV-0832 در دسترس خواهد بود. هنگامی که وسیله نقلیه ای در یک منطقه پارک ممنوع پارک می کند، زنگ هشدار به صدا در می آید و آژیر صدای هشداری را برای بازدارندگی یا هشدار به راننده خودرو برای خروج به صدا در می آورد. این صدای هشدار می تواند توسط کاربر در برنامه سفارشی شود. دو بلندگوی پرقدرت در هر طرف دوربین نصب شده است. PTZ مستقل آنها را قادر می سازد تا 360 درجه به صورت افقی بچرخند که هشدارهای صوتی را در جهات مختلف ارسال می کند.

تشخیص پارک غیرقانونی Dahua WizMind

شماره 5 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، حمل و نقل (صنعت)، محصولات


• حالت پیوند: دوربین پانوراما تشخیص پارک غیرقانونی را اجرا می کند در حالی که دوربین جزئیات بزرگنمایی می کند تا هنگام وقوع پارک غیرقانونی خودرو را ثبت کند.

علاوه بر این، این ویژگی دو حالت اصلی نیز دارد:

این راه حل به طور همزمان از نمایش هر دو نمای پانوراما و جزئیات روی صفحه پشتیبانی می کند. هر دو کانال دوربین دوگانه PTZ مجهز به تشخیص پارک غیرقانونی با حداکثر شعاع تشخیص تا 100 متر هستند.

محصولات فعلی موجود در بازار نیز قادر به شناسایی/ردیابی وسیله نقلیه نیستند و از گرفتن پلاک خودروی متخلف توسط این وسایل سنتی جلوگیری می کنند. اجرای یک راه حل هوشمند که می تواند این مشکلات را کاهش دهد برای کمک به حفظ یک شهر منظم از اهمیت بالایی برخوردار است.


استقرار چند سناریویی

حالت های تشخیص چندگانه نیز بر اساس ماهیت سناریو موجود است:


محدوده تشخیص گسترده

شماره پلاک و سایر اطلاعات تخلف را می توان بر روی تصاویر گرفته شده از دوربین قرار داد و در صورت تحقیق به عنوان مدرک عمل می کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17351R

دوربین به گونه ای طراحی شده است که با مراحل پیکربندی ساده به راحتی نصب شود. این امر هزینه های نیروی کار را تا حد زیادی کاهش می دهد و کارایی را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

وام)

از آنجایی که تعداد افرادی که توانایی خرید وسایل نقلیه را دارند در طول زمان افزایش می‌یابد، این امر باعث افزایش مداوم وسایل نقلیه در جاده‌ها می‌شود که به شدت فضاهای پارک محدود در شهرها را خسته می‌کند و در نتیجه برخی خودروهای خود را بی‌احتیاطی پارک می‌کنند.

پارک غیرقانونی به چالشی برای ادارات حمل و نقل و افسران راهنمایی و رانندگی تبدیل شده است، به ویژه در شهرهایی که به دلیل کمبود بودجه برای سیستم بلیط پارکینگ کافی، همچنان بلیط پارکینگ را به صورت دستی صادر می کنند. کارایی سیستم‌های بلیط پارکینگ دستی اغلب کمتر از حد معمول است، به غیر از ناتوانی پرسنل در محل در انجام وظیفه 24/7.


• حالت عکس فوری گروهی: قبل از شروع برنامه تور، دوربین گروهی از عکس های فوری از همه وسایل نقلیه در سناریوی فعلی (دو عکس به طور پیش فرض) می گیرد. هنگامی که تمام عکس های فوری وسایل نقلیه گرفته شد، به سناریوی بعدی تغییر می کند. در طول برنامه تور، وقتی به زمان از پیش تعیین شده برای سناریو یک رسید، دوربین به سناریو یک باز می گردد تا مجموعه دیگری از عکس ها (دو تصویر) را ثبت کند.