تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم


مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم در لندن در روز دوشنبه 19 سپتامبر با پیمانکار امنیتی برگزار شد ویلسون جیمز نقش داشتن. بسیاری از مردم برای نشان دادن احترام خود در خیابان های لندن صف کشیده بودند.

پشت سر همه شکوه ها و مراسم، عملیات پل لندن بود، طرحی که طی سال ها اصلاح شده بود. یکی از بزرگترین در نوع خود در لندن، بیش از 12000 مامور امنیتی خصوصی و مهماندار از افسران پلیس از سراسر بریتانیا و پرسنل نظامی حمایت کردند تا خانواده سلطنتی، عزاداران و عموم مردم را امن نگه دارند و مراسم را از هرگونه اختلالی دور نگه دارند. حدود 192 نفر در ویلسون جیمز به طور داوطلبانه خدمات خود را از جمله 19 عضو ارشد تیم مدیریت ارائه کردند.

تیم ویلسون جیمز در طول راهپیمایی در سراسر کنزینگتون مستقر شد، در تصویر. روز با یک جلسه توجیهی در ساعت 5 صبح آغاز شد و پرسنل به مناطق تعیین شده اعزام شدند و تیم ها از ساعت 7 صبح تا زمان اعزام به خدمت در ساعت 4 بعد از ظهر در موقعیت بودند. یک مرکز فرماندهی عملیاتی در سخنرانی برومپتون در نزدیکی و یک منطقه استراحت ثانویه در کالج سلطنتی هنر امکاناتی برای استراحت، رفاه کارکنان و فرماندهی و کنترل اضافی فراهم کرد.

این شرکت گزارش می دهد که برنامه ریزی در آن روز دقیق بود. افسران و ناظران در جریان قرار گرفتند و برنامه استقرار نشان داد که این رویداد بدون مشکل برگزار شد. گروه‌بندی تیم‌های از پیش پرجمعیت در مکان‌های اختصاصی نیز به پرسنل مسئولیت‌های کوچک‌تری داد و به همراه ساختار فرماندهی آن روز، مدیریت عملیاتی را فراهم کرد. پرسنل ثبت نام کردند و کیت خود را برای تسریع در استقرار و اطمینان از درک همه نقش ها و مسئولیت ها صادر کردند.

گری سالیوان OBE، رئیس ویلسون جیمز، می‌گوید: «کسانی که مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم را تماشا می‌کنند، تصور چندانی از اندازه و مقیاس عملیات امنیتی پشت آن نداشتند – این طوری باید باشد، زیرا نشان می‌دهد که چگونه است. خوب اجرا شد اتفاق نظر این بود که این یک عملیات تیمی بسیار موفق بود. همه همکاران ویلسون جیمز در طول یک روز طولانی با شروعی زودهنگام فوق‌العاده عمل کردند، اما همه خدمات حرفه‌ای و سنجیده‌ای را ارائه کردند که برای این رویداد یک بار در طول زندگی لازم بود. این یک افتخار و امتیاز فوق‌العاده بود که بخشی از موقعیتی بودم که پایان دوره دوم الیزابت را رقم زد.»

بازدید کنید www.wilsonjames.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/state-funeral-of-queen-elizabeth-ii/