تضمین طولانی ترین کارناوال در جهان – شماره 2/3 2023 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

راه حل نظارت تصویری داهوا که در Corsódromo برای Carnaval del País مستقر شده است یک گام تکنولوژیک رو به جلو نسبت به آنچه در سال های گذشته داشت است. از طریق این سیستم مانیتورینگ جدید، مدیریت سالن می‌تواند وضعیت داخل ورزشگاه را به نحو احسن رصد کرده و در صورت نیاز تنظیمات لازم را انجام دهد. این به بهینه‌سازی زمان ورود تماشاگران، جلوگیری از ازدحام و کمک به اختصاص پرسنل امنیتی در نقاط مهم در اطراف محل برگزاری برای جلوگیری از حوادث کمک می‌کند، همه اینها به افزایش تجربه هر بیننده در محل و اقدامات امنیتی بهبود یافته Corsódromo کمک می‌کند.وام)

اجرای یک راه حل نظارت تصویری در فضای باز که می تواند ظرفیت 38000 نفر را پوشش دهد یک چالش بزرگ و کار آسانی برای تیم بود. مشتری به یک سیستم نظارتی نیاز داشت که بتواند امنیت جمعیت را کنترل کند. از لحظه ای که وارد استادیوم می شوند، نمایش را تماشا می کنند و از آن لذت می برند تا زمانی که محل را ترک می کنند. فیلم ضبط شده نیز باید برای تحلیل بیشتر در صورت وقوع حادثه به راحتی در دسترس باشد.

تضمین طولانی ترین کارناوال در جهان

شماره 2/3 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

Carnaval del País که در شهر Gualeguaychú در آرژانتین واقع شده است، یک فصل جشن است که به مدت دو ماه ادامه دارد و رکورد جهانی طولانی ترین کارناوال در جهان را در اختیار دارد. مملو از رویدادهای پر جنب و جوش است که رقصندگان پر انرژی سامبا با پولک و پر و همچنین رژه شناورهای رنگارنگ و زیبا ساخته شده اند.

دارای درجه ضد آب IP67 و درجه ضد خرابی IK10 است که آن را برای کاربردهای خارج از منزل بادوام و قابل اعتماد می کند. سایر دوربین های نصب شده شامل دوربین های PTZ شبکه 4 مگاپیکسلی 32x Starlight IR WizSense، دوربین های PTZ شبکه 2 مگاپیکسلی 33x Starlight+ Laser WizMind و سیستم نظارت یکپارچه خورشیدی است.

راه حل نظارت

پس از هر نمایش، وضعیت در ورودی نیز از طریق فیلم های ضبط شده به منظور کاهش زمان انتظار / صف در آینده تجزیه و تحلیل می شود. همچنین به استقرار پرسنل امنیتی در مکان مناسب کمک می کند تا از ورود غیرمجاز، سرقت یا هر تخلف دیگری جلوگیری شود. علاوه بر این، دوربین‌های دارای سیستم هشدار یکپارچه به صورت استراتژیک در مناطق حیاتی نصب شده بودند و توسط پرسنل اختصاصی به طور منظم نظارت می‌شدند. همه دوربین ها یک روز قبل از هر رویداد بررسی می شوند تا از عملکرد بهینه آن ها اطمینان حاصل شود.

برای تطبیق این رویداد، شهر سامبادروم خود را به نام Corsódromo ساخت که اولین در نوع خود در آرژانتین است. طول آن 500 متر و عرض مسیر 10 متر است که می تواند تا 38000 تماشاگر را در خود جای دهد.

این تیم چندین نوع دوربین داهوا را در اطراف Corsódromo برای نظارت بر وضعیت در طول کارناوال مستقر کردند. دوجین دوربین شبکه 4 مگاپیکسلی IR Vari-focal Bullet WizMind برای پوشش مناطق مختلف محل اجرا مستقر شدند. علاوه بر ارائه تصاویر واضح، این دوربین هوشمند به الگوریتم های یادگیری عمیق نیز مجهز است که عملکردهای هوشمندی مانند ابرداده ویدیو، تشخیص اشیاء هوشمند، شمارش افراد و غیره را امکان پذیر می کند.


منبع: https://www.securitysa.com/19082R