تعهد رویداد هیئت مدیره مهارت را امضا می کند


مدیران شرکت نگهبان هفته گذشته این تعهد را امضا کردند – یعنی تعهد مهارت. این نتیجه یک رویداد در لندن بود که توسط هیئت مهارت های امنیتی به ریاست جیسون تاوس از سازماندهی شده بود. میتیمارک رو گزارش می دهد که اکنون به دنبال ادامه کار بر روی آموزش و کسب صلاحیت به سمت بخش حرفه ای تر است.

در حالی که امضای قرارداد روی صحنه در Canary Wharf Marriott نمادین بود، اما این رویداد توسط هیئت مهارت‌ها سازماندهی شد و نه تنظیم‌کننده اداره صنعت امنیت، اگرچه است آنجا و در میان سخنرانان بود. رویداد 6 ژوئن به ریاست پروفسور مارتین گیل آخرین مرحله از سفری بود که شامل یک کنفرانس تعیین کننده در یوستون در مارس 2020 بود – فقط برای این که شتاب جمع آوری شده پس از آن توسط قرنطینه کووید افزایش یابد.

اولین پانل که بر روی منظره گسترده بود، به ریاست مارتین، از جیسون تاوز و یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره، پلیس حمل و نقل بریتانیا شنیده شد. معاون فرمانده پاسبان آلیستر ساترلند؛ و استیو مک کورمیک، مدیر صدور مجوز و استانداردهای SIA. جیسون و یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره شان کندی Securitas – اخیراً مدیر عملیاتی – اروپای مرکزی در چند ملیتی – در جلسه بعدی در مورد طرح تجاری هیئت مدیره از جمله آکادمی ملی مهارت صحبت کرد. یعنی روشی برای اعتباربخشی به «مراکز تعالی» که به نام تنظیم استانداردها، به عنوان مثال (مثلاً) در یک دوره آموزشی ویژه امنیت مراقبت‌های بهداشتی یا مدیریت شواهد که تحت آموزش اولیه پنج روزه مورد نیاز نیست، آموزش می‌دهند. قبل از درخواست برای نشان SIA

همانطور که در Euston نیز ترسیم شد، هیئت مدیره همچنین می‌خواهد مسیرهای شغلی را ترسیم کند (برای کسانی که می‌خواهند ببینند چگونه می‌توانند پیشرفت کنند و چه مدارک و تجربه‌ای آنها را به کجا می‌برد). این رویداد، شنیده شد، نیاز به یافتن منابع مالی (از صنعت) دارد. در حالی که بعداً اعلام شد SIA “حمایت فعال” را از هیئت مدیره ارائه خواهد کرد، تنظیم کننده تاکید می کند که هیئت مدیره باید توسط صنعت رهبری شود، به طوری که کارفرمایان اصلی در این بخش در این “برنامه مهارت ها” گرد هم می آیند.

چرا صنعت ممکن است بخواهد این کار را انجام دهد در جلسه بعدی، در مورد حفظ کارکنان، جایی که سخنرانان آن ساتیا رای، مدیر ارشد اجرایی بود، پوشش داده شد. IPSA (انجمن بین المللی امنیت حرفه ای)؛ تریسی پلانت، مدیر منابع انسانی امنیت کشورهای مستقل مشترک المنافع و عضو هیئت مدیره مهارت. پیتر هریسون، مدیر عامل پیمانکار مراقبت و نگهبانی FGH Security. آران پری، همچنین از FGH، به عنوان بهترین متخصص امنیت جوان سال در جشنواره انتخاب شد. OSPAهای بریتانیا 2023 در ماه فوریه؛ و ریک مونفیلد، مدیر اجرایی سابق مؤسسه امنیتی، اکنون در شرکت مشاوره Optimal Risk. همانطور که در نسخه چاپی ژوئیه امنیت حرفه ای نشان داده خواهد شد، مشخص شد که حفظ کارکنان فقط به پول نیست، بلکه لزوما. اما همانطور که پیتر هریسون در مصاحبه ای گفت: کارفرمای انعطاف پذیر است و مزایایی ارائه می دهد نسخه چاپی مارس از مجله

دیوید اسکات، MD از مهارت برای امنیت و یکی از اعضای هیئت مدیره، ریاست جلسه بعدی را با اعضای دیگر هیئت مدیره استوارت کدوارد، مدیر عملیات در یونیورسال سکیوریتی بر عهده داشتند. و آلیستر ساترلند این موضوع این سوال را مطرح کرد که آیا اگر پلیس در مواقع اضطراری خواهان امنیت خصوصی قابل اعتماد است، چرا دانشکده پلیس یک پلت فرم مشترک را ترتیب نمی دهیم که به موجب آن امنیت خصوصی بتواند برخی از آموزش ها را انجام دهد؟ تریسی پلانت ریاست چهارمین و آخرین پنل در مورد CPD (تداوم توسعه حرفه ای) یا “فضایی برای یادگیری” را بر عهده داشت. اعضای پانل کتی بابینگتون، مدیر طراحی رهبری و یادگیری در Securitas Security Services (بریتانیا) بودند. سوزان هاوکینز، مدیر منابع انسانی، خدمات پشتیبانی کارلایل؛ و فیگن موری از مبارزان قانون مارتین، که اوایل آن روز صبح در وست مینستر بود تا به کمیته منتخب امور داخلی نمایندگان، در ابتدای کار، شهادت بدهد.بررسی قبل از قانونگذاریاز لایحه تروریسم (حفاظت از اماکن)، حاوی وظیفه حفاظتی پیشنهادی، یک مسئولیت قانونی در مکان‌های مقابله با تروریسم.

تونی هولیند، رئیس استانداردهای فردی SIA، پس از آن به امنیت حرفه ای گفت: «روز فوق العاده ای بود. و دیدن انرژی‌ای که صنعت برای هدایت دستور کار مهارت‌ها داشت، به‌ویژه رضایت‌بخش بود.»

اگر نتوانستید در این رویداد شرکت کنید، می توانید در وبینارها شرکت کنید. و در کنفرانس سالانه SIA در Oval، Kennington، جنوب لندن، در 19 سپتامبر.

تعهد

ما متعهد می شویم استانداردهای تعیین شده در منشور هیئت مدیره مهارت ها را از طریق:

• حمایت از افراد خود در دسترسی به تمام مسیرهای یادگیری موجود
• ایجاد مسیرهای شغلی روشن در سازمان ما
• رانندگی با بالاترین استانداردهای ممکن یادگیری
• ایجاد فرهنگ فراگیری با فرصت هایی برای همه.

منشور مهارت ها

ما امنیت را به یک حرفه انتخابی تبدیل خواهیم کرد که زیربنای مسیرهای شغلی روشنی است که فرصت های پیشرفت را ارائه می دهد. توسعه حرفه ای در این بخش توسط یک چارچوب یادگیری جامع، قابل دسترس و قابل درک مشترک پشتیبانی می شود. کارفرمایان در این بخش تلاش خواهند کرد تا یک فرهنگ صنعتی ایجاد کنند که به متخصصان امنیتی اجازه می دهد تا پتانسیل های بالقوه خود را برآورده کنند و حداکثر سهم خود را در صنعت معروف به استانداردهای بالا انجام دهند.

اهداف منشور عبارتند از:

• رسیدگی به شکاف ها و کمبودهای مهارتی فعلی
• با تازه واردان تعامل داشته باشید.
• اطمینان حاصل شود که قابلیت ها امنیت عمومی را تامین می کنند.
• برای ایجاد یک فرهنگ فراگیر تلاش خواهد کرد.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/training/pledge-signs-off-skills-board-event/