تعویض وانت | امنیت حرفه ای


بریستول شمالی-مستقر خدمات Relyon بعد از اینکه یکی از وانت هایش در تصادف از کار افتاد، نیاز به تعویض داشت. تامین کننده فروش ون در انگلستان وسیله نقلیه ارائه کرد.

مدیر عامل Relyon، دانیل بویل، در تصویر، گفت: “ما همیشه در حال توسعه هستیم و ون های ما بسیار سخت کار می کنند تا با تقاضا مطابقت داشته باشند. بنابراین هنگامی که یکی از آنها بدون تعمیر آسیب می دید، باید آن را در سریع ترین زمان ممکن تعویض می کردیم.

“یکی از دوستان Van Sales UK را توصیه کرد، بنابراین من با آنها تماس گرفتم، و بلافاصله از نحوه درک فوریت من تحت تاثیر قرار گرفتم. آنها توانستند دقیقاً وسیله نقلیه مورد نظر من را تهیه کنند و کل فرآیند از پرس و جو اولیه تا تحویل ون به دفتر مرکزی ما در بریستول ظرف یک ماه اتفاق افتاد. در مقابل، ما از نوامبر گذشته سه ون سفارشی از یک تامین‌کننده دیگر داشتیم و هنوز منتظریم.

Relyon Services خدمات نگهبانی، نگهداشتن کلید، پاسخ به زنگ هشدار، نظافت و مدیریت امکانات، مراقبت از حدود 3500 ساختمان را در جنوب غربی انگلستان و جنوب ولز ارائه می دهد. پوشش ملی نیز از طریق مشارکت با چندین پیمانکار منطقه ای دیگر در دسترس است.

این شرکت ناوگانی متشکل از ده ون دارد که اکثر آنها دو شیفت هستند – آنها به طور متوسط ​​14 ساعت در روز در جاده هستند و 100000 مایل در سال را طی می کنند و معمولاً ماهانه سرویس می شوند.

آقای بویل گفت: «ما مدل‌های ون را توسط چندین سازنده امتحان کردیم، اما فیات فیورینو بهترین ترکیبی از قابلیت اطمینان و کارکرد مقرون به صرفه را ارائه داد. بنابراین وقتی Van Sales UK گفت که آنها می توانند آنچه را که ما به دنبالش بودیم در کوتاه ترین زمان عرضه کنند، خوشحال شدم. کل فرآیند خرید روان و ساده بود و همه چیز تنها در چند تماس تلفنی و ایمیل خلاصه شد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/van-replacement/