تغییر به تحول خرده فروشی رانندگی آنلاین – شماره 7 2022

یکپارچه سازی دقیق و بدون درز تضمین می کند که محصولات لیست شده در دسترس هستند و می توانند به موقع تحویل یا جمع آوری شوند و به بهبود تجربه مشتری کمک می کند. به این ترتیب، تقاضای فزاینده‌ای از سوی کسب‌وکارهای خرده‌فروشی برای راه‌حلی سرتاسری وجود دارد که به دیجیتالی‌سازی آنها کمک می‌کند. آنها به دنبال راه حلی هستند که امور مالی، تدارکات، مدیریت انبار، قیمت گذاری، مدیریت سهام، نقطه فروش و موارد دیگر را گرد هم می آورد.

علاوه بر این، با توجه به اینکه این بخش به طور سنتی با حاشیه کم و حجم بالا کار می‌کند، تقاضا برای راه‌حل‌هایی وجود دارد که هزینه‌های استقرار پایین، هزینه‌های زیرساختی پایین و هزینه کم برای هر تراکنش را داشته باشند. این کسب‌وکارها اغلب به بهترین راه‌حل‌ها روی می‌آورند – مانند ترکیب Microsoft Dynamics 365 Business Central با LS Retail – که هزینه کل مالکیت را کاهش می‌دهد، اما همچنان سطح کارایی سازمانی مورد نیاز را برای این سازمان‌ها فراهم می‌کند.

هیث هاکستبل.

فراتر از حرکت به سمت تجارت الکترونیک، عوامل دیگری که این تغییرات را در کسب و کار هدایت می کنند عبارتند از ادغام و اکتساب، تجدید ساختار، تغییر استراتژی به دلیل سهامداران جدید و غیره، و انگیزه ای برای ساده سازی فناوری اطلاعات به منظور دستیابی به کارایی، کاهش هزینه ها وجود دارد. و همچنین برای توسعه قابلیت های تجارت الکترونیک.

به عنوان مثال، قیمت محصولات قصابی استاندارد نیست، اما بسته به عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد، که اصلی ترین آنها کیفیت و وزن است. داروخانه ها به نوبه خود دارای مقرراتی هستند که باید رعایت شوند. این می تواند حول محور مدیریت بیمار، مدیریت نسخه، قابلیت ردیابی و موارد دیگر باشد.

Braintree نه تنها توانسته است راه‌حل‌های خرده‌فروشی خود را در چندین کشور در سرتاسر قاره پیاده‌سازی کند، بلکه این کار را بدون پا گذاشتن در هیچ یک از این مناطق انجام داده است و به کاهش هزینه‌های استقرار کمک می‌کند. این شرکت همچنین در شورای مشورتی شرکای LS Retail حضور دارد، به این معنی که می‌تواند در جهتی که نرم‌افزار در پیش گرفته است، ورودی ارائه کند و اطمینان حاصل کند که راه‌حل انتخابی برای شرکت‌های آفریقایی است که به دنبال رشد در قصابی، FMCG، داروخانه هستند. ، و کسب و کار خرده فروشی.

این امر به ویژه در مورد بسیاری از خرده‌فروشان مدرن که محصولات خود را فراتر از کالاهای مصرفی سریع متحرک سنتی (FMCG) و مد متنوع می‌کنند و اکنون قصابی‌ها و داروخانه‌های داخل فروشگاه را نیز شامل می‌شوند که با چالش‌های منحصربه‌فردی همراه هستند، صادق است.

برای اطلاعات بیشتر با Vox، +27 87 805 0000 تماس بگیرید، [email protected]، www.vox.co.za

منبع: https://www.securitysa.com/18072R

مواردی وجود دارد که چنین نخواهد بود: به عنوان مثال، خریداران ترجیح می دهند قبل از خرید، آرایش و سایر محصولات زیبایی را امتحان کنند، در حالی که موارد دیگری مانند لباس یا کفش وجود دارد که خرید آنها کاملاً راحت است. برخط. در پایان، آنها هنوز باید از هماهنگی دقیق بین فروشگاه‌های فیزیکی خود و فروشگاه‌های آنلاین اطمینان حاصل کنند، و آوردن مهارت‌های شریک مناسب کلیدی خواهد بود.

پس فروشگاه های فیزیکی چطور؟ همانطور که دیدیم، آنها به جایی نمی روند و هنوز هم بخشی از تجارت هستند. آنچه در حال تغییر است این است که مردم چگونه از آنها استفاده می کنند و فروشگاه های فیزیکی به طور فزاینده ای به یک رویداد تجربی تبدیل می شوند که به نمایش آنچه ممکن است کمک می کند. فروشگاه‌ها صرفاً برای برانگیختن علاقه مردم – خرید ویترینی در بهترین حالت – قبل از هدایت آنلاین آنها به جایی که کاتالوگ کامل محصولات در دسترس خواهد بود، خدمت می‌کنند.

چالش ها برای خرده فروشانی که به دنبال گسترش در قاره آفریقا هستند، بیشتر می شود. هزینه‌های توسعه، همراه با حاشیه‌های کم به این معنی است که به سادگی نمی‌توان برای راه‌حل‌های سطح 1 شرکتی، مورد تجاری ایجاد کرد. در اینجا، سازمان‌هایی مانند Braintree، شریک طلایی Microsoft Dynamics، می‌توانند با پیاده‌سازی راه‌حل‌های دیجیتالی یکپارچه برای انواع سازمان‌های خرده‌فروشی در آفریقای جنوبی و فراتر از آن، تخصص قابل‌توجهی را در بخش جغرافیایی و صنعت به میز بیاورند.


فرصت ها و چالش های گسترش شمال

تغییر به سمت تحول خرده فروشی رانندگی آنلاین

شماره 7 2022 صنعت خرده فروشی)، راه حل های یکپارچه


یکپارچه سازی بدون درز ضروری است

توسط هیث هاکستیبل، مدیر اجرایی Braintree by Vox

هیث هاکستبل.

در پاسخ به این تغییرات، پلتفرم‌های دیجیتالی متعددی پدید آمده‌اند که همگی با هدف کمک به کسب‌وکارها در توسعه عملکرد تجارت الکترونیک هستند. مهم‌ترین جنبه‌ای که باید در نظر گرفته شود این است که آیا اینها می‌توانند آنچه در فروشگاه‌های فیزیکی اتفاق می‌افتد را با آنچه در فروشگاه آنلاین اتفاق می‌افتد ادغام کنند.

اکثر محصولات فروشگاه دیجیتال ارائه شده این دو عملکرد را از هم جدا نگه می دارند که منجر به عدم هماهنگی بین فیزیکی و آنلاین در چندین حوزه می شود. این شامل قیمت‌گذاری و در دسترس بودن، توصیف‌کننده‌های محصول، برنامه‌های ویژه و وفاداری، به نام چند مورد است. این نابرابری می‌تواند منجر به موقعیت‌هایی مانند زمان‌های طولانی انتظار برای تحویل یا حتی مواردی شود که ممکن است شخصی برای تحویل گرفتن از فروشگاه به صورت آنلاین سفارش دهد، فقط متوجه می‌شود که محصول موجود نیست.

مدت‌هاست که درباره نابودی فروشگاه‌های آجر و ملات صحبت می‌شود، و به نظر می‌رسد که این ایده در طول قرنطینه‌های متعدد که بیشتر آفریقای جنوبی را به سمت خرید آنلاین سوق داد، شتاب بیشتری گرفت. در حالی که پایان فروشگاه های فیزیکی هنوز فرا نرسیده است، تغییرات در رفتار مشتری به این معنی است که خرده فروشان اکنون باید در فروش آنلاین حضور داشته باشند. و اگر بخواهند این کار را به درستی انجام دهند، باید با یک شریک با تجربه گسترده در صنعت کار کنند.