تغییر مدیریت نیروی کار – شماره 5 2022

خدماتی مانند خدمات ارائه شده توسط PRP پتانسیل افزایش کارایی مدیریت نیروی کار را دارد و در عین حال هزینه شرکت را کاهش می دهد، از رعایت مقررات کار، الزامات بخش و مشتری و همچنین رهایی مدیران ارشد از استرس و زمان درگیر در اجرای کار برخوردار است. این وظایف به صورت دستی

• مدیریت وظایف: وظایف قابل تنظیم را می توان با استفاده از Honeycomb Portal به کارمندان اختصاص داد و این کارها توسط کارمند در محل از طریق برنامه Buzz تکمیل می شوند. چک لیست ها برای ارائه بازخورد در مورد تکمیل وظایف گنجانده شده است، و وظایف موقت می توانند برای گزارش حوادث برنامه ریزی نشده استفاده شوند. این برنامه همچنین امکان آپلود عکس ها را فراهم می کند و تمام این قابلیت ها در زمان واقعی انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر با PRP Solutions تماس بگیرید، 2485 025 10 +27، [email protected]، www.prpsolutions.comمنبع: https://www.securitysa.com/17085R

تغییر مدیریت نیروی کار

شماره 5 2022 مدیریت دارایی، EAS، RFID

PRP Solutions (PRP) از طریق پورتال فعال سازی مدیریت لانه زنبوری مبتنی بر ابر و بلادرنگ خود، تبدیل دیجیتالی سرتاسر فرآیندهای مدیریت نیروی کار در شرکت های امنیتی را امکان پذیر می کند. Honeycomb تضمین می‌کند که در طول این فرآیند سرتاسر، عملیات مطابق با الزامات قرارداد مشتری مدیریت می‌شود.

همه نرم افزارهای PRP مبتنی بر ابر هستند، بنابراین پیاده سازی آن آسان است و هر گونه هزینه و الزامات اضافی زیرساخت سیستم را حذف می کند. همچنین به طور کامل با سیستم های منابع انسانی و حقوق و دستمزد موجود یکپارچه شده است و یک فرآیند دیجیتالی پایان به انتها را ارائه می دهد.

• مدیریت امداد: از آنجایی که امکان استفاده از کارمندان موقت یا گاه به گاه در محیط امنیتی محدود است، مدیریت کارآمد پرسنل امدادگر و کارکنان خدمات تخصصی کلیدی برای مدیریت کارآمد نیروی کار در یک سازمان نگهبان است. ابزارهای نرم افزاری PRP به استخرهای پرسنل امدادرسان اجازه می دهد تا اندازه و سازماندهی مناسبی داشته باشند تا نیازهای عملیات برای غیبت برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده را برآورده کنند. همچنین به مقرون‌به‌صرفه‌ترین شکل ممکن، نیازمندی‌ها و رویدادهای موردی را برای کارکنان فراهم می‌کند. در عین حال، بررسی‌های انطباق در PRP تضمین می‌کند که کارکنانی که به صورت پویا منصوب می‌شوند، الزامات قرارداد را از نظر پست‌ها (شیفت‌ها، درجه‌ها و جنسیت) و همچنین گواهی‌های کارمند مانند PSIRA، مجوزها و مقدمات را برآورده می‌کنند.

• مدیریت الزامات قرارداد سرتاسر: راه حل مبتنی بر ابر PRP، برنامه ریزان و عملیات را در زمان واقعی به هم متصل می کند و به فرآیندهای مدیریت نیروی کار اجازه می دهد تا پیرامون افراد طراحی شوند نه سیستم ها و مکان های فیزیکی. بنابراین، نه تنها برنامه ریزی مطابق با الزامات قراردادی است، بلکه تصمیمات عملیاتی روزانه، مانند جایگزینی یک کارمند غایب با پرسنل امدادگر، می تواند در این الزامات کنترل شود.

• اطلاعات مدیریت بلادرنگ: اطلاعات مدیریت در مورد کارایی مدیریت نیروی کار به‌جای روزها یا هفته‌ها پس از اجرای حقوق و دستمزد، در زمان واقعی و بر اساس پیش‌بینی در دسترس است.

شرکت های امنیتی به طور کلی با ابزارهای فهرست بندی آشنا هستند که آنها را قادر می سازد تا عملیات خود را مطابق با الزامات قرارداد مشتری خود برنامه ریزی کنند. با این حال، از آنجایی که این ابزارها مبتنی بر ابر نیستند، برنامه ریزی به صورت مرکزی انجام می شود، و معمولاً فرآیندهای دستی رفت و برگشتی بین برنامه ریزان و عملیات، جایی که ارسال واقعی نگهبان ها انجام می شود، انجام می شود. استفاده از پورتال لانه زنبوری مزایای زیر را به همراه دارد:

کریا گواندر.

• مدیریت دارایی: دارایی های ارزشمند در محل را می توان با استفاده از یک دستگاه PRP در محل مجهز به فناوری بلوتوث کم انرژی به صورت بلادرنگ نظارت کرد. این نیز با موفقیت بر روی وسایل نقلیه در صنعت امنیت مستقر شده است.

ایمن تر و باهوش تر

هوش تجاری نیز از مزایای پیاده سازی این راهکار است که در گزارش های مدیریتی تولید شده مشاهده می شود. کریا گوندر، مدیر عامل PRP Solutions می گوید: «قبل از معرفی راه حل ما، بسیاری از مشتریان اطلاعات دقیقی در مورد کارایی مدیریت نیروی کار خود نداشتند یا اینکه آیا آنها در حد بودجه بودند، تا پس از دوره صورتحساب.

«راه حل ما دارای داشبوردی است که هر جنبه ای از عملکرد مدیریت نیروی کار را نسبت به الزامات قراردادی کمیت می کند و گزارش می دهد. این داده‌ها که در هنگام استفاده از پورتال لانه زنبوری PRP به راحتی در دسترس هستند، به کسب و کار تا حدی کمک می‌کنند که منجر به افزایش بهره‌وری و کارایی شود و در نهایت منجر به افزایش سودآوری در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه شود.

• برنامه کارمند: برنامه کارمند Buzz PRP کارمندان امنیتی را به شرکت متصل می کند. این برنامه دارای شارژ معکوس است و اطمینان حاصل می کند که هیچ هزینه داده ای برای کارمند متحمل نمی شود و روی تلفن های اندرویدی سطح پایین و سطح پایین اجرا می شود. Buzz از برنامه‌های کاربردی مختلفی مانند ساعت‌بندی زمان در موقعیت جغرافیایی، دسترسی به فهرست‌های فردی، تحویل فیش‌های حقوقی، و بررسی مانده مرخصی و برنامه‌های مرخصی پشتیبانی می‌کند. همچنین ارتباطات فردی و انبوه با کارمندان را تسهیل می کند.