تقویت کننده قدرت چند کاناله | امنیت حرفه ای


تقویت کننده برق چند کاناله PRM-4P600 جدید بوش به عنوان یک سیستم صوتی برای سایت های تجاری است. PRM-4P600 به طور قابل توجهی محدوده برنامه را برای موسیقی و اطلاعیه ها گسترش می دهد. سازنده محصول می‌گوید فناوری‌های تقویت‌کننده هوشمند، نصب انعطاف‌پذیر و دستیابی به هزینه مالکیت پایین را از طریق کاهش مصرف انرژی امکان‌پذیر می‌سازد.

PRM-4P600 با چگالی توان کل تقویت کننده 600 وات و انعطاف پذیری کامل در چهار کانال خود، برای تاسیسات تجاری کوچک تا متوسط ​​مانند خرده فروشی، بارها، رستوران ها و مدارس مناسب است.

سازندگان می گویند PRM-4P600 دارای یک طرح صنعتی است که در محفظه ای قرار گرفته است که تنها 1RU از فضای قفسه را اشغال می کند و به حداقل فضای تهویه نیاز دارد. این دستگاه که به عنوان تقویت کننده قدرت خنک کننده همرفت طراحی شده است، بی صدا کار می کند. تمام کانال های تقویت کننده را می توان در 4 اهم، 8 اهم، 70 ولت یا 100 ولت بدون به خطر انداختن توان خروجی موجود هدایت کرد که امکان انتخاب طیف وسیعی از گزینه های نصب را فراهم می کند. powerTANK جدید همچنین انعطاف‌پذیری را اضافه می‌کند و مانند یک مخزن قدرت برای تقویت‌کننده کار می‌کند. با دسترسی به توان کلی 600 وات، PRM-4P600 می تواند در صورت نیاز به هر یک از چهار کانال تقویت کننده خود (تا 300 وات در هر کانال) برق نامتقارن ارائه دهد. تولید کننده اضافه می کند که تمام انرژی موجود به طور موثر استفاده می شود، که به انعطاف پذیری اجازه می دهد – به ویژه هنگام رانندگی مناطق صوتی متعدد با نیازهای برق مختلف. هر زمان که لازم باشد، powerTANK به طور خودکار درگیر می شود و نیازی به پیکربندی خاصی ندارد.

این شرکت می‌گوید به لطف فناوری‌های تقویت‌کننده کاربردی مانند ecoRail و APD (Auto Power Down)، مصرف برق کلی را می‌توان به میزان قابل توجهی کاهش داد. این می تواند به کاهش ردپای کربن و هزینه کلی انرژی ساختمان کمک کند.

مدار حفاظتی با محدود کننده های پیچیده از تقویت کننده و بلندگوهای متصل در برابر آسیب محافظت می کند. به لطف dualCOOL، یک فن چند مرحله‌ای تحت شرایط حرارتی شدید فعال می‌شود تا عملکرد خود را حفظ کند – حتی در دمای تا 45 درجه سانتی‌گراد. علاوه بر این، تصحیح ضریب توان (PFC) برای منبع تغذیه می‌تواند نوسانات ولتاژ بزرگ را تحمل کند و به حداکثر رساندن تقویت سیستم صوتی بدون وقفه
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/multi-channel-power-amplifier/