تمدید BSIA با IFSEC | امنیت حرفه ای


انجمن صنعت امنیت بریتانیا (BSIA) مشارکت حمایتی انحصاری خود را با IFSEC تمدید کرده است.

اکنون در پنجاهمین سال فعالیت خود، IFSEC نمایشگاه تجاری و گردهمایی سالانه صنعت برای بخش امنیت جهانی در ExCel در داکلندز لندن است. سازماندهی شده توسط بازارهای اطلاعاتی، این بزرگترین و طولانی ترین رویداد امنیتی در بریتانیا است که به طور منظم از بیش از 20000 بازدید کننده از بریتانیا و بیش از 115 کشور استقبال می کند. IFSEC 2023 از سه‌شنبه تا پنج‌شنبه، 16 تا 18 مه برگزار می‌شود. شرکت در آن رایگان است، و بلیت شما همچنین شما را به نمایش‌هایی که سلامت و ایمنی، ایمنی آتش‌سوزی را پوشش می‌دهند، می‌برد (FIREX) و مدیریت امکانات.

BSIA از سال 1997 میزبان اعضای خود در این رویداد بوده است و امسال این انجمن بیست و ششمین سال این مشارکت را جشن می گیرد و آخرین راه اندازی های خود را به نمایش می گذارد و فضایی برای جلسات و شبکه برای اعضا، سهامداران صنعت و دولت و اعضای بالقوه فراهم می کند. .

سال گذشته BSIA در IFSEC در نسخه چاپی ژوئیه مجله امنیتی حرفه‌ای نشان داده شد، زیرا سازمان تجاری بررسی خود را از بخش نظارت تصویری بریتانیا آغاز کرد.

مایک ردینگتون، مدیر اجرایی BSIA، گفت: “ما برای همکاری طولانی مدت خود با چنین رویداد پرستیژی در تقویم امنیتی ارزش قائل هستیم، و ادامه همکاری با IFSEC چیزی است که برای BSIA و اعضای آن ارزش بسیار زیادی دارد.

IFSEC همچنان یک محیط شبکه ای ارزشمند و رهبری تجاری برای هر کسی است که در زنجیره خرید امنیتی در سراسر نفوذ، نظارت تصویری، کنترل دسترسی و امنیت سایبری کار می کند، و ما مشتاقانه منتظریم که بتوانیم این روابط را برای این بخش ها در سایت خود تسهیل کنیم. در سال 2023 و پس از آن ایستاده باشید.

و Gerry Dunphy، مدیر رویداد IFSEC و FIREX، گفت: “IFSEC کاملا متعهد به حمایت از صنعت امنیت بریتانیا است و ما بیش از 26 سال است که از یک رابطه طولانی و موفق با BSIA برخوردار بوده ایم.

ما به همان اندازه خوشحالیم که می‌توانیم توافقنامه موجود خود را تمدید کنیم و مشتاقانه منتظر ادامه ارائه یک پلت فرم پویا و مؤثر برای BSIA برای دنبال کردن استراتژی‌های خود در این بخش، و همچنین کمک به آنها برای حمایت و ارتقای منافع هستیم. عضویت.”

می توانید از غرفه BSIA با شماره IF3450 دیدن کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/bsia-renew-with-ifsec/