تمرکز نصب کننده: امنیت خود را بررسی کنید


امنیت خود را بررسی کنید در سال 2005 توسط (تصویر از چپ به راست) کلینتون باتن، کارل پیس و کوین کینگ آغاز شد. کارل می نویسد:

در سال 2004/5 ما شاهد این بودیم که صنعت امنیت به طور کلی یک تغییر پارادایم بزرگ را پشت سر می گذارد و بسیاری از نصاب ها برای تغییر از راه حل های آنالوگ به راه حل های کاملا دیجیتال مجهز نبودند. گاهی اوقات آنها نه تنها کاربر نهایی را گیج می‌کنند، بلکه خودشان را به این فکر می‌کنند که مسیر دیجیتالی چیست و چه چیزی نیست. می‌توانستیم ببینیم که می‌توانیم تفاوتی ایجاد کنیم و فکر می‌کردیم که می‌توانیم این کار را با عادلانه بودن در همه معاملاتمان و ارائه سطوح بالای خدمات با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه انجام دهیم. هدف ما همیشه ایجاد یک رابطه بلندمدت با مشتریانمان با نرخ حفظ مشتری ثابت و بالا بود که امروزه بیش از 95 درصد است.

به دلیل لزوم سرمایه‌گذاری‌های کلان مداوم در آموزش پرسنل بدون بازپرداخت فوری، و ترس از اینکه مهندس آموزش دیده آنها را ترک کند، نصاب‌ها تمایلی به سرمایه‌گذاری یا ریسک نداشتند. در برخی موارد، آنها چشم‌اندازی نداشتند که ببینند صنعت به کجا می‌رود و در موارد دیگر، فقط سر خود را در شن و ماسه فرو می‌کردند تا در انتظار بازنشستگی یا پیشنهاد خرید دوستانه برای ورود به آن باشند.

نام شرکت ما، امنیت خود را بررسی کنید، عمداً انتخاب شد زیرا آن را گسترده و انعطاف‌پذیر نگه می‌داشت. دیدیم که فناوری در دوربین‌های مداربسته، کنترل دسترسی، IP intercom، محیط‌زیست و سایر سیستم‌ها همگرایی وجود دارد و در نتیجه سطوح یکپارچه‌سازی برای تغییر نحوه مدیریت امنیت و ساختمان ایجاد می‌شود. همه اینها با سیستم های مبتنی بر ابر در حال افزایش است که به توابع پشتیبان هوش مصنوعی اجازه می دهد تا از سیستم های امنیتی موجود برای انجام کارهای بسیار بیشتر استفاده کنند، به علاوه نگرانی در مورد سرورها و امنیت و ارتقاء آنها را می طلبد.

کسب‌وکار ما در نورفولک آغاز شد، جایی که در آن زمان هزینه‌های بالا و سطوح پایین رقابت وجود داشت و شرکت‌های دارای سواد IP مستقر در لندن، زحمت رسیدگی به این بازار را نداشتند، زیرا آن‌ها آن را به‌عنوان یک پس‌آب می‌دیدند و انتخاب آسان‌تری داشتند. به عنوان پذیرندگان اولیه با تمرکز بر IP، در سال 2007 NVIP (شریک یکپارچه سازی ویدیوی شبکه) سال را به دلیل تفکر آینده و برنده های طراحی به دست آوردیم.

یکی از مسیرها و موفقیت‌های اولیه ما این بود که به دنبال سازمانی باشیم که بتوانیم روی آن تمرکز کنیم و آنچه را که ما روی میز آورده‌ایم ببیند. ما به دنبال یک سایت مرجع عالی بودیم که بتوانیم مشتریان بالقوه آینده را به آن معرفی کنیم. ما خوش شانس بودیم که چنین کاربر نهایی – یک دانشگاه محلی – انتخاب شد تا شانسی را با ما داشته باشد، چیزی که من فکر نمی‌کنم آنها هرگز پشیمان شده باشند. بر اساس این موفقیت اولیه در بخش آموزشی، ما با شش دانشگاه دیگر درگیر هستیم، ما همچنین در بخش بهداشت و درمان که در آن از 84 بیمارستان در سراسر بریتانیا مراقبت می کنیم، که برخی از آنها از معتبرترین بیمارستان ها در زمینه خود در سراسر جهان هستند، استفاده می کنیم.

علاوه بر آموزش و سلامت، ما با موفقیت در بخش‌های دیگر مانند استادیوم‌ها و میدان‌های ورزشی همراه با سایت‌های زیرساخت ملی نفوذ کرده‌ایم. اگر از وب سایت ما دیدن کنید www.checkyoursecurity.com شما داستان ها و مطالعات موردی زیادی پیدا خواهید کرد تا بینش بهتری نسبت به شرکت به شما بدهد.

تمرکز ما همیشه این بوده است که با سطح خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهیم بهترین باشیم. با این اصل ما که «اگر هیچ ارزشی اضافه نکنیم، شما نباید چیزی به ما بپردازید»، کاربر نهایی به وضوح این موضوع را به‌عنوان تغییری تازه‌کننده در رابطه‌ای که با برخی از شرکای موجود خود دارند، می‌داند. علاوه بر نصب و راه‌اندازی سیستم‌ها، مشاوره امنیت خود را بررسی کنید و پروژه را در تمام سطوح امنیتی مدیریت کنید، یک سرویس جالب خاص «گزارش حسابرسی سازمانی» ما است که به مشتریان کمک می‌کند تا سیستم‌های دشوار یا پیچیده را ارتقا دهند و سیستم‌های بزرگ خود را در این فرآیند مستندسازی کنند و به آنها یک طرح اولیه ارائه دهند. برای موفقیت

داشتن یک ایده خوب از اینکه به کجا می‌رویم و چگونه باید به آنجا برسیم، تمرکز فوق‌العاده‌ای را بر اهداف و اهداف کلیدی خود به ما داد تا همه افراد درون شرکت مسیری را که در حال حرکت بودیم درک کنند. ما می‌دانستیم چه جاده‌هایی را باید طی کنیم، همانطور که می‌گویند: «اگر نمی‌دانی به کجا می‌روی، واقعاً مهم نیست که چه راهی را انتخاب می‌کنی». این می تواند بسیار پرهزینه شود، زمانی که برای شروع باید زمان از دست رفته را جبران کنید.

به‌عنوان یک شرکت، در فناوری‌های جدید و بر اساس قضاوت خود در معرض خطر هستیم. ما چندین پیروزی در طراحی داشته‌ایم که در آن سخت‌افزار یا نرم‌افزار جدید برای اولین بار از طریق Check Your Security وارد بازار بریتانیا و جهان شد. نوآوری و همیشه نگاه کردن به بیرون از جعبه و ریسک کردن، به جای اینکه به مشتریان خود ریسک کنند، در DNA ما وجود دارد و موفقیت آمیز بوده است. امروز ما از یک رابطه 18 ساله با برخی از مشتریان خود لذت بردیم و به شدت به آن فکر می کنیم – ممکن است ادامه یابد!

Check Your Security 18 سال است که در کسب و کار بوده است و به تکامل و رشد خود ادامه می دهد تا بر اساس موفقیت و پایه ها ایجاد شود. کلینتون باتن اخیراً به سمت مدیر عامل ارتقا یافته است، کوین کینگ مدرک کارشناسی ارشد خود را در عملیات امنیت سایبری کسب کرده است، حوزه ای که به سرعت در حال افزایش اهمیت در صنعت است، و من نقش رئیس و بازاریابی را با علاقه شدید به کارهای جدید به عهده گرفته ام. فناوری و نوآوری در صنعت ما و فراتر از آن. بنابراین، به نظر می رسد سال 2023 یک سال هیجان انگیز برای همه ما باشد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/installer-focus-check-your-security/