تمرکز NAHS بر حفاظت از کارگران


انجمن ملی امنیت مراقبت های بهداشتی (NAHS)، تمرکز بر حفاظت از کارگران تنها NHS است که در حال گسترش است کنفرانس ملی سالانه. در حالی که کنفرانس های قبلی یک روزه بوده است، سال 2022 یک گردهمایی دو روزه در دانشگاه بیرمنگام در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، 2 و 3 نوامبر است.

صندلی NAHS راجر رینگهام گفت قرارداد حمایت جهانی با CriticalArc مزایای قابل توجهی از جمله کمک به پروژه های تحقیقاتی و بهبود مشارکت با بخش آموزش عالی به همراه خواهد داشت. صاحبان دفاتر NAHS و همتایان آنها در روسای دانشگاه انجمن امنیتی Aucso در کنفرانس‌های یکدیگر شرکت کرده‌اند و نشان می‌دهند که پردیس‌ها و مراقبت‌های بهداشتی با خطرات امنیتی یکسانی روبرو هستند و برخی از دانشگاه‌ها بیمارستان‌های کالج دارند که به پزشکان آموزش می‌دهند.

راجر رینگهام، در تصویر، گفت: «در حال حاضر هیچ گزارش رسمی سالانه درباره تجاوز به کارکنان NHS در سطح ملی نداریم، همه داده‌هایی که در اختیار داریم نشان می‌دهد که این مشکلی است که رو به افزایش است. با افزایش فشار حجم کار، و بسیاری از تراست‌های NHS برای استخدام کارمندان تلاش می‌کنند، بهبود ایمنی یک اولویت است.

«توسعه راه‌حل‌های جدید و به اشتراک گذاشتن بهترین روش‌ها، اهداف کلیدی NAHS هستند، و ما از حمایت CriticalArc استقبال می‌کنیم، زیرا در خدمات بهبودیافته برای اعضا سرمایه‌گذاری می‌کنیم. این تمرکز مجدد بر حمایت از کارگران در برنامه کنفرانس سالانه ما در ماه نوامبر و ابتکارات ناشی از آن منعکس خواهد شد.

سخنرانان دعوت شده عبارتند از: دن جونز – مدیر پروژه ارشد – پیشگیری و کاهش خشونت NHS انگلستان؛ Mike Craissati – خدمات مراقبت یکپارچه / مدیر برنامه VPRS هیئت مدیره (رئیس گروه مشاوره عملکرد ملی). و مایک جونز – SWAST Paramedic (رئیس، گروه کاهش خشونت آمبولانس ملی و امنیت). سخنرانان در سمت آموزش هلن اسمیت – سرپرست بالینی جنوب انگلستان بهبود ایمنی در MH Collaborative هستند. و بن هیگینز – شبکه کاهش محدودیت / موسسه بریتانیایی اختلالات یادگیری.

NAHS با Claire Humble از مشاور آموزشی کار می کند نوولوژی برای توسعه دوره های افسر امنیت مراقبت های بهداشتی (سطح یک تا چهار) و مدیر امنیت مراقبت های بهداشتی (سطح پنج تا هفت). انجمن امیدوار است که این یک مسیر شغلی و ثبت حرفه ای برای پرسنل امنیت مراقبت های بهداشتی ایجاد کند. نمایندگان NAHS و Nuology در مورد دوره ها ارائه خواهند کرد.

همانطور که در نوامبر گذشته، سازمان صنعت امنیت (است) نیز وجود خواهد داشت، و Protect Duty پیشنهادی و آنچه ممکن است برای مراقبت های بهداشتی به معنای آن باشد نیز مشخص خواهد شد.

درباره NAHS

NAHS با انجمن امنیت مراقبت های بهداشتی در ایرلند مرتبط است و دارای پیوندهایی با امنیت مراقبت های بهداشتی در نیوزیلند و همتایان خود در ایالات متحده، انجمن بین المللی ایمنی و امنیت مراقبت های بهداشتی (IAHSS) است. NAHS پیوندهای رسمی با مؤسسه امنیتی، مشترک المنافع امنیتی، مرجع صنعت امنیت و فصل 208 ASIS UK دارد و می تواند برای حضور در کنفرانس سالانه، جلسات و رویدادها به اعضا امتیاز CPD بدهد.

این انجمن، که بیش از 700 عضو در سراسر بخش دارد، با حمایت CriticalArc و سایر شرکای صنعتی، از بهبود اشتراک‌گذاری اطلاعات و توسعه بهترین روش‌ها حمایت می‌کند. محصول CriticalArc SafeZone تقریباً در نیمی از دانشگاه‌های بریتانیا استفاده می‌شود و توسط تراست‌های NHS پذیرفته شده است. این کمک‌های اضطراری را برای هزاران نفر از کارکنان NHS – از جمله کارگران تنها در بیمارستان‌ها، در کلینیک‌های محلی و در جامعه – امکان می‌دهد تا کاربرانی را که بررسی می‌کنند شناسایی کنند و به اپراتورهای اتاق کنترل اجازه می‌دهد تا پاسخ‌ها را هماهنگ کنند، برای مثال، با هدایت پاسخ‌دهندگان مربوطه به محل حادثه. از یک حادثه پلت فرم SafeZone توسط تراست های NHS برای لیست رو به رشدی از عملکردها از جمله ارتباطات جمعی مستقیم و هدفمند استفاده می شود، «می بینی؟ بگو!’ گزارش نکات توسط کارکنان، و هماهنگی ساده بین تیم های بالینی و رهبران تیم.

دارن چالمرز-استیونز، مدیر عملیات CriticalArc گفت: با توجه به خدمات مراقبت های بهداشتی تحت فشار شدید، NAHS بر روی چالش های اولویتی پیش روی تیم های امنیتی NHS از جمله حفاظت از کارگران تنها، آمادگی و واکنش به حوادث تمرکز می کند. CriticalArc خرسند است که راه حل اثبات شده ما را برای کمک به اعتمادهای NHS در واکنش نشان می دهد و پشتیبانی و تخصص ما را به NAHS به عنوان یک حامی جهانی ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد CriticalArc و SafeZone به ادامه مطلب بروید www.criticalarc.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/health/nahs-focus-on-worker-protection/