تنظیم موتور یادگیری عمیق برای سوپرشارژ کردن راه حل های سرتاسر – شماره 8 2022

برای اطلاعات بیشتر با IDIS، Tara Farley تماس بگیرید، +44 7785 707714، [email protected]، www.idisglobal.comمنبع: https://www.securitysa.com/18264R

IDIS، سازنده فناوری ویدیویی ساخت کره جنوبی، در نمایشگاه Intersec امسال در استند، مجموعه‌ای هیجان‌انگیز از راه‌حل‌های ویدیویی پایان به انتها را که شامل آخرین پیشرفت‌ها در تجزیه و تحلیل ویدئویی مبتنی بر هوش مصنوعی برای کسب‌وکارها با هر اندازه باشد، به نمایش خواهد گذاشت. S1-J27.

برای مشتریان تدارکات و خرده‌فروشی، نوآوری‌های ویدئویی IDIS کاهش می‌یابد، سلامت و ایمنی را بهبود می‌بخشد و خدمات مشتری را متحول می‌کند. راه‌حل خرده‌فروشی IDIS اکنون شامل AI Box برای خرده‌فروشی است که حتی به فروشگاه‌های کوچک نیز از مزایای هوش مصنوعی در فروشگاه و هوشمندی مشتری می‌دهد. IDIS یک سیستم دوربین روی برد از راه دور را برای وسایل نقلیه مورد استفاده در تدارکات و انبارداری و همچنین طیف وسیعی از برنامه ها و دوربین هایی که می تواند بارکدها را اسکن کرده و کالاها را در مراکز لجستیکی و انبارهای بزرگ ردیابی کند، کارایی عملیاتی و خدمات مشتری را بهبود بخشد.

طیف جدید انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر گزینه‌های یادگیری عمیق به سازمان‌ها در هر اندازه‌ای اجازه می‌دهد تا با حذف ناکارآمدی هشدارهای نادرست با هشدارهای دقیق‌تر، از مزایای تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی بهره ببرند. این از نظارت در زمان واقعی فعال تر و پاسخ های سریع تر پشتیبانی می کند، در حالی که وعده IDIS مبنی بر هزینه کل مالکیت پایین (TCO) را برآورده می کند.

موتور یادگیری عمیق برای سوپرشارژ کردن راه حل های سرتاسر تنظیم شده است

شماره 8 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند نمایش‌های عملی از طیف گسترده‌ای از دوربین‌های سازگار با NDAA، NVR، هوش مصنوعی از پیش پیکربندی‌شده در دستگاه‌های Box، و انتخابی از VMS متناسب با چالش‌های خاص بخش خرده‌فروشی، بانکداری و برنامه‌های لجستیکی را دریافت کنند.

این شرکت از طیف جدید دوربین‌های هوش مصنوعی لبه‌ای سازگار با NDAA و لوازم جدید، از جمله DV-3200 AI در جعبه، که از قدرت موتور یادگیری عمیق IDIS استفاده می‌کند، که بر روی مجموعه داده‌های وسیعی برای ارائه حداکثر 98 آموزش دیده است، رونمایی خواهد کرد. درصد دقت و برای برآورده کردن هر بودجه و برنامه ای طراحی شده است

AI Box for Surveillance که راه اندازی می شود، یک ابزار افزودنی ساده و مقرون به صرفه 4 کانالی است که بدون هیچ هزینه مجوز ارائه می شود و مقیاس پذیری نامحدودی را ارائه می دهد. تمام مزایای تشخیص اشیاء هوش مصنوعی – از جمله افراد، ماشین‌ها و دوچرخه‌ها – به همراه عبور از خط، تشخیص سرگردانی و تشخیص چهره را ارائه می‌دهد. یک گزینه ارتقاء آسان، این امکان را به سازمان ها می دهد که سرمایه گذاری های موجود خود را در دوربین های IDIS به سادگی با اتصال جعبه DV-1304-A به NVR های خود افزایش دهند. برای سیستم‌های جدید، رویکردی فعال‌تر به امنیت را ممکن می‌سازد.

برای بخش بانکی، IDIS جدیدترین NVR 64 کاناله خود را که از پیش پیکربندی شده با IDIS Solution Suite VMS و IDIS Deep Learning Analytics و ایستگاه دیوار ویدیویی هوشمند IDIS را به نمایش می گذارد. یک رمزگذار 8 کاناله و ضبط کننده HD-TVI جدید به بانک ها اجازه می دهد تا به طور ایمن به نظارت کامل IP بدون وقفه در پوشش مهاجرت کنند. IDIS گزینه ای برای حفظ تجهیزات آنالوگ و ادغام با فناوری تشخیص نفوذ و آتش سوزی بوش، حذف سیستم های سیلد و کاهش هزینه های عملیاتی ارائه می دهد.