تور بدنه 2023


پیمانکار مستقر در لندن امنیت سپاه Le Tour de Corps 2023 را اجرا می کند، یک چالش دوچرخه سواری برای جمع آوری کمک های مالی برای خیریه مبارزه با استرس. در سال 2013، افراد سپاه از استیونیج از طریق لندن و کاردیف با دوچرخه رفتند و هفت روز بعد در گلاسکو به پایان رسیدند. ده سال است که تیم دیگری شامل برخی از سوارکاران اصلی دوباره در ماه آوریل این چالش را انجام می دهند.

این بار آنها از انتهای دیگر شروع می کنند. شما 1200 کیلومتر (750 مایل) را طی می کند، از گلاسکو شروع می شود و از تمام دفاتر سرزمین اصلی سپاه در مسیر رسیدن به دفتر مرکزی بازدید می کند. این مسیر تقریباً 10000 متر کوهنوردی را شامل می شود زیرا در طول هفت روز از ناحیه دریاچه، یورکشایر دیلز و برکون بیکن می گذرد.

رویداد اصلی بیش از 5000 پوند برای صندوق سرمایه گذاری خیریه رویال مارین (به عنوان بخشی از پروژه روح کماندو) جمع آوری کرد.

اندی تاپ، مدیر فروش و بازاریابی در Corps Security می‌گوید: «دقیقاً ده سال پس از اولین تور دو سپاه، ما خوشحالیم که یک بار دیگر این چالش را انجام می‌دهیم، این بار برای حمایت از سلامت روان و رفاه جانبازان پول جمع‌آوری می‌کنیم. مبارزه با استرس هر پولی که جمع آوری می کنیم برای جانبازان، خانواده ها و عزیزان آنها تفاوت ایجاد می کند و به آنها کمک می کند تا پس از خدمت به کشورمان دوباره در جامعه ادغام شوند. از طرف همه در Corps Security، ما از حمایت شما سپاسگزاریم.»

سواران امیدوار به حمایت مالی برای حمایت از جانبازان هستند:

– 25 پوند می تواند تماس یک جانباز را با خط کمک مبارزه با استرس تامین کند
– 63 پوند برای یک جلسه هنر درمانی آنلاین 1:1 هزینه می کند
– 75 پوند برای یک جلسه 1:1 با یک کاردرمانگر پرداخت می شود.
– 105 پوند به سه جانباز اجازه می دهد تا یک جلسه پشتیبانی همتایان 1 تا 1 داشته باشند.
– و 290 پوند می تواند برای قرار ملاقات جانباز با یک روانپزشک پرداخت کند

اگر کسی مایل است، شخصا یا از طریق کمک مالی شرکت، به تیم کمک کند تا به اهداف خود برسد، به صفحه جمع آوری کمک مالی در جایی که می توانید کمک مالی کنید، جزئیات مسیر کلی و برنامه سفر روزانه و وبلاگ ها را قبل و در حین سواری ببینید.

شما می توانید پیشرفت دوچرخه سواران را در رسانه های اجتماعی – لینکدین، فیس بوک، اینستاگرام و توییتر دنبال کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/le-tour-de-corps-2023/