توزیع تارسوس برای فروش محصولات داهوا – شماره 5 2022 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

کمپبل می‌گوید: «ما با موفقیت مجموعه‌ای از محصولات پشتیبان قدرت را به عرضه خود معرفی کردیم، و این راه دیگری برای ارائه ارزش بیشتر به فروشندگان خود با افزایش فرصت‌های تجاری برای آنهاست. این محصولات همچنین بخشی از معماری محاسبات لبه ما را تشکیل می‌دهند که دستگاه‌های اینترنتی و برنامه‌های کاربردی وب را با نزدیک‌تر کردن محاسبات به منبع داده‌ها، مانند دستگاه‌های IoT یا سرورهای لبه محلی، بهینه می‌کنند.»وام)

با توجه به سطح بالای جرم و جنایت در آفریقای جنوبی، گسترش ارائه محصول به فناوری‌های جانبی مانند راه‌حل‌های امنیتی تجاری، این پتانسیل را دارد که درآمد قابل توجهی را برای توزیع تارسوس و اکوسیستم فروشندگان آن افزایش دهد.

مارک کمپبل، مدیر کل Client Compute، Tarsus Technologies می‌گوید: «ما مدتی است که می‌خواهیم دامنه محصولات خود را گسترش دهیم و مخاطبان هدف را گسترش دهیم، و پایگاه مشتریان را برای شرکای خود باز کنیم که می‌خواهند محصولات داهوا را به مشتریان نهایی خود توصیه کنند. . “عمق و وسعت مجموعه محصولات داهوا گزینه هایی را برای تقریباً هر نیاز نظارت تصویری امکان پذیر می کند. همچنین یک تیم پشتیبانی محلی با تجربه برای کمک به سوالات نصب، عیب یابی و موارد دیگر در دسترس است.


منبع: https://www.securitysa.com/17343R

محصولات داهوا راه حل های ایمنی و امنیتی را برای محافظت از محل و کاهش سرقت ارائه می کنند. برخی از این موارد عبارتند از دوربین های پانوراما با چند سنسور، قدرت از طریق اترنت (ePoE)، کدک AI برای بهبود کارایی رمزگذاری و صرفه جویی در پهنای باند، و الگوریتم یادگیری عمیق دقیق، دقیق و قابل اعتماد.

توزیع تارسوس برای فروش محصولات داهوا

شماره 5 2022 اخباردوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, محصولات

توزیع تارسوس قرارداد شراکتی با فناوری داهوا امضا کرده است. به عنوان یک شریک مجاز، توزیع تارسوس طیف وسیعی از محصولات داهوا، از جمله دوربین‌های امنیتی IP، دوربین‌های حرارتی، کنترل دسترسی، دستگاه‌های ارتباطی ویدئویی، ضبط‌کننده‌های ویدئوی شبکه و نرم‌افزار مدیریت ویدئو را به پایگاه شریک تجاری خود در جنوب آفریقا عرضه خواهد کرد.

چندین سطح محصول برای برآوردن خواسته های مختلف در دسترس است. سری WizMind برای حرفه ای هایی است که خواهان آخرین نوآوری ها و بهترین کیفیت هستند. سری WizSense برای حرفه ای هایی است که به دنبال تعادل هزینه و عملکرد هستند، در حالی که سری Lite برای مشتریانی است که به کیفیت اهمیت می دهند اما بودجه کمی دارند.