توقف از دست دادن زمان و شروع بهترین کیس

کارت گرافیک RTX 3070 گیگابایت پس از مدل بالا بهترین کارت گرافیک برای فتوشاپ به حساب میآید که از نسل دوم هستههای RT به همراه نسل سوم هستههای تنسور استفاده میکند و به همین دلیل قابلیتهای ری ترسینگ و DLSS آن به اندازه قابل توجهی بهبود پیدا کرده است. با تمام این مزیتها، این کارت گرافیک مناسب همه نیست؛ به خصوص به دلیل قیمت فضایی آن، بیشتر مناسب افرادی است که به صورت حرفهای به کارهای گرافیکی مشغول هستند و نیاز به یک پردازنده قدرتمندتر دارند. یکی از شرکتهایی که در تولید پردازنده با قیمت مناسب عملکرد خوبی دارد، شرکت AMD است. مهمترین نکته این است که این کارت با وجود قیمت کمتر نسبت به مدل بالاتر خود به راحتی میتواند ویدیوها و تصاویر با رزولوشن بالا را ویرایش کند و بسیار بعید است که در انجام وظایف سنگین به مشکل خاصی بربخورد. این کارت گرافیک نیز مانند مدل بالاتر خود بر اساس معماری تورینگ ساخته شده و جز بهترین کارت گرافیک مناسب فتوشاپ در بازار است.

اما مدل Lenovo Ideapad، در میان کارمندان یکی از رایج ترین و بهترین لپ تاپ ها است که بسیار قدرتمند هستند. این حالتِ پیش فرض تگ های html برای بک لینک ها است، که Do-Follow نامیده می شود. کارتهای گرافیکی طی چند سال گذشته مدام در حال پیشرفت و بهبود بودهاند و به همین دلیل کسانی که چندین سال از بازار این محصولات دور بودند ممکن است در نگاه اول تنوع محصولات مختلف در این قسمت برایشان گیجکننده باشد. در سال ۲۰۰۱، دیپ وب چندین برابر بزرگتر از وب سطحی بود. کاربرد هسته تنسور، هسته تنسوردر فیزیک و مهندسی و در ریاضیات کاربرد فراوانی دارد یکی از کابرد مهم آن این است که میتواند کار پیچیده الکترومغناطیس و نجوم و مکانیک سیالات را حل کند. اگر برای شما نرخ نوسازی بالاتر اهمیت دارد به سراغ گزینههای دیگر موجود در لیست بروید. کیس کامپیوتر گیمینگ ایسوس ASUS TUF Gaming GT501 که آخرین محصول مورد بررسی ما از بین لیست بهترین کیس های گیمینگ است، طراحی چشم نواز و مدرنی دارد و هر قسمت از آن با دقت و وسواس فراوان طراحی شده است. این کارت گرافیک هیچ هسته RT ندارد و به همین دلیل از ویژگیهایی نظیر ری ترسینگ که در کارت گرافیکهای RTX وجود دارد پشتیبانی نمیکند.

پردازنده گرافیکی Quadro RTX 5000 با بهرهمندی از معماری تورینگ خود دارای 3072 هسته با سرعت 1620 مگاهرتز است که در مواقع نیاز میتواند تا سرعت 1815 مگاهرتز نیز بالا برود. این کارت برای نصب نیاز به 2 اسلات دارد و از رابط PCI Express 4.0 برای اتصال به مادربورد استفاده میکند. این کارت بهترین گرافیک مناسب فتوشاپ را در بازار دارد و همچنین دارای رم GDDR6 شانزده گیگابایتی با پهنای باند 448 گیگابایت در ثانیه است. در این مطلب با بهترین گرافیک برای فتوشاپ و سایر نرم افزارهای گرافیکی آشنا شدیم. این کارت به راحتی میتواند در رزولوشن 1080p نرم افزارهای گرافیکی و بازیها را پردازش کند. این کارت دارای یک سینی آلومینیومی است که علاوه بر محافظت از کارت با جذب گرمای پردازنده مانع از افزایش بیش از حد دمای آن میشود. بزرگترین مشکل RTX 3080 پیدا کردن آن در بازار است و همانطور که میدانید قیمتها هم وحشتناک در کل دنیا صعودی هستند. شما با این کارت میتوانید با رزولوشنهای 1440p و 4K کار کنید و از آنجایی که این کارت علاوه بر اینکه بهترین گرافیک برای فتوشاپ را در اختیار شما قرار میدهد، برای گیمینگ نیز مناسب است و میتوانید علاوه بر کار از بازیهای روز دنیا نیز لذت ببرید.