توقف بعدی برای ST: بلفاست و دوبلین


برای اولین بار از سال 2019، مجموعه نمایش های Security TWENTY توسط مجله امنیتی حرفه ای به طور کامل و واقعی اجرا می شود. به این دلیل که در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه، ۶ و ۸ سپتامبر، ST22 در بلفاست و دوبلین اجرا می‌شود.

رویداد ST21 بلفاست توانست در سپتامبر گذشته برگزار شود، اما نه رویداد دوبلین، به دلیل همه گیری کووید. اما ST22 جلو رفته است، سپر هفت نشان می دهد، یعنی بیرمنگام در بهار، سپس گلاسکو و کاردیف، منچستر در ماه جولای، و طبق معمول سال را در ماه نوامبر در هیترو خواهیم بست.

فرمت ST در آزمون زمان ایستاده است – درها حدود ساعت 8:30 صبح باز می شوند و کسانی که زودتر می خواهند نمایش را ببینند و سپس به بقیه روز خود ادامه دهند، می توانند با بیکن تقویت شوند (اما مراقب باشید – آنها سریع پیش می روند. !). یک ناهار بوفه گرم وجود دارد – بنابراین چیزی به نام ناهار رایگان وجود دارد، زیرا ST رایگان است، صرف نظر از علاقه شما به صنعت امنیت خصوصی – چه مدیر یا نصاب یا مشاور مشخص، هر شعبه یا هر شاخه ای که دارید یا تمرکز کنید، و حتی اگر در امنیت خصوصی نیستید، بلکه در یک زمینه مرتبط مانند پلیس یا ارتش هستید و فقط می‌خواهید با آنچه که چیست باشید.

بلفاست در محل برگزاری سال های گذشته، در هتل اروپا در مرکز شهر، در حالی که ST22 Dublin در یک مکان جدید است، هنوز در حومه شهر، کرون پلازا در بلانچاردزتاون فضای نمایشگاهی در هر یک فروخته شده است، بنابراین در هر زمینه امنیتی که به آن علاقه دارید، باید شخصی وجود داشته باشد که بتوانید با او صحبت کنید.

در بلفاست از ساعت 10 صبح، کنفرانسی داریم – سخنرانان دعوت شده همیشه سرگرم کننده و آموزنده «فوق شناخت» مایک نویل هستند. جان دیویدسون از بازرسی امنیت ملی (NSI) و جیمز گریبن از BSIA; و به‌روزرسانی‌های سازنده از حامیان مالی Hikvision، Axis Communications و BT. دوبلین کنفرانسی ندارد.

عصر قبل از نمایش واقعی، ما یک گردهمایی داریم. عصر دوشنبه، 5 سپتامبر، ما میزبان یک شام جمع آوری کمک های خیریه غیررسمی خواهیم بود تا شرکت کنندگان را تشویق کنیم تا با همدیگر با یکدیگر در ارتباط باشند و به شیوه ای آرام و در عین حال جمع آوری کمک های مالی برای یک موسسه خیریه نامزد شده، که معمولاً توسط یکی از دوستان، بازدیدکنندگان یا غرفه داران ما پیشنهاد می شود، تشویق شوند. . در Security TWENTY 22 Belfast ما برای RNLI ایرلند شمالی سرمایه جمع آوری خواهیم کرد. و در عصر چهارشنبه در دوبلین، برای قهرمانان آبی کوچک که به طور کامل توسط داوطلبانی متشکل از اعضا/کارمندان گاردا (نیروی پلیس جمهوری ایرلند) و خانواده‌هایشان اداره می‌شود.

نه تنها ST رایگان است، بلکه در صورت تمایل می توانید در روز مراجعه کنید، اگرچه ما می خواهیم از قبل ثبت نام کنید – صرفاً برای اینکه بتوانیم در مورد اعداد برای مقاصد پذیرایی قضاوت کنیم. می‌توانید از طریق وب‌سایت ثبت‌نام کنید یا اگر به سازمان‌دهنده لیز لوید ایمیل بزنید در [email protected].

اگر از نوع سازمان‌دهی شده هستید، ما قبلاً تاریخ‌های ST23 را تنظیم کرده‌ایم – برای قرار دادن آنها در دفتر خاطرات خود اینجا را کلیک کنید.

عکس مارک رو; طبقه نمایش ST21 بلفاست.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/next-stop-for-st-belfast-and-dublin/