تولد شرکت سایبری | امنیت حرفه ای


یک شرکت امنیت سایبری در بریتانیا ده ساله است. Bridewell در سال 2013 توسط مدیر عامل آنتونی یانگ تاسیس شد. او هنوز در کنار اسکات نیکلسون است، که در تصویر دیده می شود، که در سال 2015 به عنوان مدیر عامل شرکت ملحق شد. این شرکت اکنون بیش از 200 کارمند امنیتی دارای گواهینامه صنعت دارد. Bridewell به رشد پایدار سال به سال، روابط طولانی مدت با مشتری و افزایش نیاز صنعت به خدمات امنیتی پیچیده در سراسر سایبری و امنیت مدیریت شده و حفظ حریم خصوصی داده ها اشاره می کند. از سال 2019، بریدول شاهد افزایش 607 درصدی در تعداد کارکنان بوده است که شامل پیوستن مارتین رایلی به عنوان مدیر خدمات امنیتی مدیریت شده و اما لیث به عنوان مدیر مشاور می شود.

سال گذشته، Bridewell دفتری را در کریدور انرژی هیوستون در تگزاس افتتاح کرد تا به سمت بازار سایبری 58 میلیارد دلاری ایالات متحده حرکت کند و به پروژه‌های تحول امنیت در مقیاس بزرگ در سطح بین‌المللی نگاه کند. این گشایش به دنبال سرمایه گذاری شریک استراتژیک Growth Capital Partners در سال 2021 بود.

آنتونی یانگ گفت: «در حالی که ما از جشن ده سالگی خود هیجان زده هستیم، از بسیاری جهات مأموریت ما تازه شروع شده است. چشم انداز امنیت سایبری در دهه گذشته به شدت تغییر کرده است، با تهدیدها و روندهای فعلی که با خواسته های نظارتی پیچیده تر ترکیب شده است تا ما را به نقطه ای مهم در امنیت CNI برساند.

کار این شرکت برای گروه فرودگاه منچستر و سرشماری بریتانیا در سال 2021 انجام شده است. Bridewell همچنین یک شریک راه حل های امنیتی مدیریت شده دارای گواهی مایکروسافت با تخصص های پیشرفته در امنیت ابری و حفاظت از تهدید است و عضو MISA (انجمن امنیت هوشمند مایکروسافت) با تأیید MXDR است. راه حل شریک (تشخیص و پاسخ توسعه یافته مایکروسافت).

در دهه گذشته امنیت سایبری CNI به عنوان یک نگرانی جهانی افزایش یافته است. این شرکت می گوید که بیش از هفت نفر از هر ده تصمیم گیرنده امنیت سایبری در سراسر CNI بریتانیا شاهد افزایش حملات سایبری از زمان آغاز جنگ روسیه و اوکراین در فوریه 2022 بوده اند، زیرا تاکتیک ها، ابزارها و انگیزه های بازیگران تهدید دولت ملت همچنان در حال تکامل هستند. . تقاضا برای شناسایی و پاسخ سایبری و مدیریت شده (MDR) نیز با تغییر پس از کووید به مدل‌های کاری جدید تقویت شده است.

اسکات نیکلسون می‌افزاید: «از زمان آغاز به کار ما چیزهای زیادی برای افتخار کردن داریم و سفر رشد خارق‌العاده Bridewell گواهی بر فداکاری، بینش استراتژیک و برتری فنی مردم ماست. ما اکنون در موقعیتی قوی برای گسترش بیشتر در بازارهای بین‌المللی قرار داریم و به برخی از پیچیده‌ترین سازمان‌های جهانی کمک می‌کنیم تا ریسک را کاهش دهند و برای بلندمدت انعطاف‌پذیری سایبری ایجاد کنند.»

در سال 2022، Bridewell اولین شرکت امنیت سایبری کربن منفی در بریتانیا شد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cyber/cyber-firms-birthday/