تونی رتکلیف بنیانگذار Paxton بازنشسته شد – شماره 5 2022 – Paxton

آینده پکستون بسیار هیجان‌انگیز است و با توجه به نسل جدید افراد، فکر می‌کنم هیچ محدودیتی برای شرکت وجود ندارد.

رتکلیف گفت: “با پکستون، بیش از آنچه فکر می کردم می توانم به دست آوردم. این صرفاً به دلیل چالش ها و یادگیری هایی است که من پشت سر گذاشته ام. امیدوارم هر کارمندی بتواند کاری را که من انجام داده‌ام انجام دهد و این مسیر را دنبال کند، یعنی به چالش کشیدن، یادگیری و در نهایت رسیدن به آن.

استرود گفت: «یکی از مزایای اصلی داشتن مالکیت مطمئن و بدون عارضه شرکت این است که ما همیشه می‌توانیم روی تصمیم‌گیری برای بهترین نتیجه بلندمدت تمرکز کنیم.»

تونی راتکلیف، 73 ساله، مخترع بریتانیایی و کارآفرین موفق است. بازنشستگی او پس از نزدیک به چهار دهه نظارت بر رشد شرکت از یک شرکت کوچک که صفحه کلید فروتن Touchlock را در سال 1985 راه اندازی کرد، به یک تجارت بین المللی چند میلیون پوندی رسید که اکنون به بیش از 60 کشور در سراسر جهان صادر می کند و سالانه بیش از 30000 ساختمان را ایمن می کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17356R

38 سال پس از تأسیس Paxton، تونی رتکلیف، رئیس گروه سازنده فناوری، از سمت خود کناره گیری می کند. پسر او، شولتو رتکلیف، سفر بین المللی پکستون و میراث پدرش را ادامه خواهد داد.

طی 12 ماه گذشته، Paxton تمام رکوردهای تولید قبلی خود را در کارخانه تولیدی خود در ایستبورن، ساسکس شکست داده است. این به دلیل افزایش تقاضای مشتری و سرمایه گذاری قابل توجه در راه حل های جدید است که در مرکز فناوری Paxton توسعه یافته است.

تونی رتکلیف بنیانگذار پکستون بازنشسته شد

شماره 5 2022 انتخاب سردبیر، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، اخبار

شولتو گفت: «گاهی اوقات وقتی بنیانگذار یک شرکت موفق بازنشسته می‌شود، آینده آن نامشخص می‌شود. ممکن است فروخته شود، تجدید ساختار شود یا به چند دسته از سهامداران منتقل شود. وظیفه من حذف این عدم اطمینان در انتقال بین نسل‌ها و فراتر از آن است و به تیم پکستون اجازه می‌دهم تا با آگاهی از این که شرکت ناپدید نمی‌شود، با خیال راحت کار کنند.»

پسر ارشد تونی، شولتو رتکلیف، نقش پدرش را به عنوان رئیس گروه غیر اجرایی Paxton بر عهده می گیرد. این شرکت همچنان توسط مدیر عامل Paxton، آدام استرود، که بیش از 25 سال با سازنده بوده است، رهبری خواهد شد. شولتو در نه سال گذشته در کنار تونی و آدام کار کرده است تا برای این انتقال آماده شود. علاوه بر نقش خود به عنوان رئیس گروه غیراجرایی Paxton، شولتو استودیوی ضبط خود را در لندن اداره می کند، جایی که هر دو جنبه فنی و تجاری استودیو را متعادل می کند.

تونی رتکلیف

کار طبق معمول

مرکز فناوری پکستون در کنار دفاتر مرکزی بریتانیا در برایتون، ساسکس مستقر است. پردیس برایتون Paxton در حال حاضر در حال توسعه است زیرا این شرکت در حال بازسازی ساختمان دیگری است که اخیراً خریداری کرده است، Paxton Electronics Centre. ساختمان جدید برای قرار دادن یک مرکز تولید الکترونیک اضافی خریداری شد تا پکستون بتواند رشد مورد انتظار را در دهه آینده برآورده کند.وام)