ثبات و تداوم با خطای خودکار – شماره 5 2022 – سوپرما

هانچول کیم، مدیرعامل Suprema، گفت: «ادغام با MCCS BioStar 2 را قادر می‌سازد تا یک سرویس پلتفرم ایمن‌تر و مطمئن‌تر از همیشه برای مشتریان سازمانی ما ارائه کند.وام)

ثبات و تداوم با failover خودکار

شماره 5 2022 اخبار

MCCS، سیستم Failover BioStar 2، از failover خودکار و تکرار بلادرنگ برای کمک به جلوگیری از خرابی سرور، از دست دادن داده ها و خرابی سیستم استفاده می کند. می تواند خرابی سرورها، ذخیره سازی، شبکه ها، سرویس های کاربردی و سیستم عامل ها را تشخیص دهد. هنگامی که خرابی رخ می دهد، به طور خودکار به یک سیستم پشتیبان سوئیچ می کند و داده ها را در زمان واقعی تکرار می کند تا شرکت بتواند از داده های حیاتی ماموریت 24/7 و بدون هیچ خرابی محافظت کند.

BioStar 2 یک پلتفرم مدیریت کنترل دسترسی جامع است که داده‌های امنیتی حیاتی را مدیریت می‌کند. از طریق ادغام با MCCS، BioStar 2 قادر است ثبات سیستم را افزایش داده و تداوم خدمات را گسترش دهد. این همچنین با به حداقل رساندن اتلاف غیر ضروری منابع برای مدیریت خرابی، مانند نیروی انسانی، برنامه‌ها و فضای ذخیره‌سازی اضافی، کارایی، بهره‌وری و در دسترس بودن بیشتر را برای مشتریان BioStar 2 تضمین می‌کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17097RSuprema اخیراً از ادغام موفقیت‌آمیز پلتفرم امنیتی BioStar 2 خود با Mantech Continuous Cluster Server (MCCS) خبر داد، یک راه‌حل با دسترسی بالا (HA) که توسط ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات کره‌ای Mantech ارائه شده است.