ثبت نام در صرافی کوکوین KuCoin و احراز هویت آموزش تصویری آستیریک آکادمی

پلتفرم های مختلفی برای معاملات ارز دیجیتال وجود دارند. اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ثبت نام صرافی کوکوین دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید. اما بعد از تحریم های ایالت متحده بیشتر این پلتفرم ها دیگر خدماتی به کاربران ایرانی ارائه ندادند و ای پی کاربران ایرانی را مسدود کردند. در این بین چندین صرافی مانند صرافی کوکوین و صرافی کوینکس خدمات خود را برای کاربران ایرانی محدود نکردند. در بیشتر مواقع پیشنهاد می‌شود برای افزایش امنیت سرمایه‌های خود، پس از خرید و مبادله رمز ارزها، آنها را به یک کیف پول خارجی مانند تراست ولت، یا صرافی ایرانی انتقال دهید.

آموزش واریز و برداشت با موبایل

مورد دیگری که در لیست امنیت صرافی کوکوین قرار دارد Restrict Login IP است. در مرحله بعدی با کلیک بر روی لینک “Terms of use” قوانین و شرایط استفاده از صرافی را با دقت مطالعه کرده و در صورت موافقت، ادامه مراحل ثبت‌نام را طی کنید. در صورت نگهداری رمزارز بومی صرافی، تخفیف قابل‌توجهی در کمیسیون معاملات دریافت کرده و رمزارز بیشتری بدست می‌آورید. گزینه stop market از شما دو قسمت میخواد که وارد کنید ، قسمت stop price که مشخص میکنید در چه قیمتی اردر شما فعال بشه . گزینه price در این قسمت موجود نیست و خود صرافی به بهترین قیمت ممکن اردر شما فعال میکنه ، و amount که مقدار وارد میکنید. در صورت فراموشی رمز ترید یا Trading Password در صرافی کوکوین چه باید کرد؟ اگر شما هم رمز ترید کوکوین خود را فراموش کرده اید لا…

تبدیل ارز در تراست ولت، آموزش ۰ تا ۱۰۰ تصویری

Kucoin یک صرافی واسطه ای است که به شما اجازه می دهد که اقدام به خرید، فروش و تبادل بسیاری از ارز های دیجیتال کریپتوکارنسی کنید. ارز دیجیتال را به آدرس فوق ارسال کنید تا حسابتان شارژ شود. بر روی گزینه «Send Code» کلیک کنید تا کد تایید به ایمیلتان ارسال شود. در مرحله آخر باید روی گزینه send code که در رو به روی کادر اول قرار دارد کلیک کنید. در این مرحله حساب شما ساخته شده است و وارد صفحه‌ اصلی کوکوین می‌شوید. صرافی کوکوین تقریبا سابقه به اندازه صرافی بایننس دارد.

ویژگی‌های صرافی kucoin

برای سفارشات استاپ لیمیت، هیچ محدودیتی برای قیمت محدود شده وجود ندارد. سیستم به طور خودکار بررسی می کند که آیا آخرین قیمت تراکنش این سفارش از حد حفاظت از قیمت صرافی کوکوین فراتر رفته است یا خیر. در این صورت، بخشی از سفارش در محدوده قیمت مورد معامله قرار می گیرد و مابقی لغو می شود. کارمزد معاملات اسپات صرافی کوکوین از ۰.۱٪ شروع می شود. می توانید با نگه داشتن KCS یا افزایش حجم معاملات خود، کارمزد معاملات خود را کاهش دهید. تنظیمات امنیتی را پیدا کنید، روی “Setting” کلیک کنید و سپس روی “Send Code” کلیک کنید، یک کد تایید ایمیل به آدرس ایمیل ثبت شده شما ارسال می شود.

ثبت نام در صرافی کوکوین KuCoin و احراز هویت آموزش تصویری آستیریک آکادمی

در قسمت Referral code می‌توانید با استفاده از کد معرف که در لینک ثبت‌نام قرار داده شده تا ۲۰٪ تخفیف در کارمز معاملات دریافت کنید. در این قسمت اگر دارای کارت‌های اعتباری یا بدهی هستید، می‌توانید با استفاده از این کارت‌ها پول فیات خود را به ارزهای دیجیتال مختلف تبدیل کنید. باید مدارک احراز هویت ارسال کنید تا کد دو مرحله ای رو بازیابی کنید.