جام جهانی لیگ راگبی | امنیت حرفه ای


ستاد پلیس مبارزه با تروریسم در حال همکاری با جام جهانی لیگ راگبی 2021 است تا مردم را تشویق کند که مراقب هر چیزی که به نظر نمی رسد درست باشد و آن را به یک مهماندار یا افسر پلیس گزارش دهند.

در مورد مقامات بریتانیا وب سایت ProtectUK مواد تبلیغاتی «به روده خود اعتماد کنید» هستند که می‌توانید آزادانه آن‌ها را برای استفاده فیزیکی دانلود کنید محل صفحه نمایش های بزرگ یا در رسانه های اجتماعی. پلیس تحقیقاتی را نقل می‌کند که یکی از مؤثرترین کارهایی که می‌توانید برای جلوگیری از فعالیت‌های خصمانه انجام دهید این است که نشان دهید کارکنان و مشتریان شما تشویق شده‌اند که مراقب باشند و مراقب باشند و می‌دانند که چگونه فعالیت‌های مشکوک را گزارش کنند. تحقیقات همچنین نشان می‌دهد که از هر سه نفر یک نفر می‌خواهد درباره اقداماتی که سازمان‌ها و سازمان‌دهندگان رویداد برای حفظ امنیت آنها انجام می‌دهند، بیشتر بداند. هدف، به:

– آگاهی عمومی از اینکه چگونه همه ما می توانیم در شکست تروریسم نقش داشته باشیم.
– افزایش اعتماد عمومی در گزارش چیزی که به نظر درست نیست و نحوه گزارش دادن. و
– با نشان دادن اینکه امنیت در اولویت است، از مکان هایی برای برهم زدن فعالیت های خصمانه حمایت کنید.

بازدید کنید https://www.protectuk.police.uk/lets-look-out-each-other-rugby-league-world-cup.

در مورد مسابقات

این رقابت ها فردا بعدازظهر با میزبانی انگلیس در نیوکاسل به مصاف ساموآ می رود. مسابقات ویلچر و RL زنان در همین حین برگزار می شود. این رقابت به دلیل همه گیری کووید به تعویق افتاد. بازدید کنید https://rlwc2021.com/. با توجه به تاریخ، مسابقات نیمه نهایی مردان در تاریخ 11 و 12 نوامبر برگزار می شود. و فینال زنان و مردان در اولدترافورد، منچستر، شنبه 19 نوامبر.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/rugby-league-world-cup/