جایزه امپریال | امنیت حرفه ای


امپریال کالج لندن را به دست آورده است محیط های امن اعتبارسنجی.

در تصویر، هلن هارپر، فرمانده پلیس متروپولیتن است که اخیراً یک گواهی محیط‌های امن را به رئیس امنیت کالج امپریال، تری برانچ ارائه می‌کند. در سمت چپ تری معاون او نایجل وارد است که در این فهرست حضور داشت نسخه چاپی نوامبر مجله امنیتی حرفه ای، در مقاله ما در مورد قفل ساختمان و سایت.

تری برانچ گفت: «این جایزه زحمت زیادی را از افراد زیادی گرفته است. این نشان دهنده تعهدی است که تیم امنیتی در قرار دادن ایمنی و امنیت همه کارکنان، دانش آموزان و بازدیدکنندگان به عنوان اولویت اصلی ما دارد.

مایلم از کارکنانی که خستگی ناپذیر برای رسیدن به این جایزه تلاش کردند تشکر کنم. افسران ما در اجرای اصول و نشان دادن هر روزه آنها مؤثر بوده اند. همچنین می‌خواهم از همه کسانی که در اوایل سال پاسخی به نظرسنجی ما ارسال کردند تشکر کنم. پاسخ‌ها برای درک نقاط قوت ما و اینکه کجا می‌توانیم پیشرفت کنیم، بسیار ارزشمند بود.»

درباره محیط های امن

این یک طرح صدور گواهینامه است که در سال 2007 توسط ابتکارات پیشگیری از جرم پلیس (PCPI) که توسط تحقیقات Perpetuity و Consultancy International Limited (PRCI) اداره می شود، ایجاد شد و به افرادی اعطا می شود که بتوانند نشان دهند شش اصل کلیدی را برای محافظت از خود در برابر جرم اتخاذ کرده اند. مکان‌های معمولی شامل ساختمان‌های شاخص، مراکز خرید، تالارهای اقامتی و محل‌های تجاری، علاوه بر پردیس‌ها است. سازمان دهندگان می گویند که چارچوبی برای مدیریت و رویارویی با چالش های پیش رو فراهم می کند و به شما امکان می دهد آنچه را که موثر است، اصلاح و نشان دهید. هدف؛ برای کمک به سازمان ها در مورد خطرات خود و چگونگی استفاده بهینه از آنچه در حال حاضر دارند فکر کنند. بازدید کنید www.securedenvironments.com.

درباره امپریال

این دانشگاه که به طور مداوم در برترین دانشگاه‌های جهان رتبه‌بندی می‌شود، تنها دانشگاه در بریتانیا است که منحصراً بر علم، پزشکی، مهندسی و تجارت تمرکز دارد. همانطور که در نسخه نوامبر ما ذکر شد، آن را دارد نه سایت خال خال در اطراف غرب لندن. این مرکز در کنزینگتون جنوبی در کنار موزه‌های ملی مشهور است. و دارای یک ساختمان جدید در شهر سفید است. بازدید کنید https://www.imperial.ac.uk/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/education/award-for-imperial/