جایزه شاگرد سال


کامرون ماهونی برنده جایزه سال اول شاگرد سال از کالج نیو کالج لانارکشایر شد.NCL، ارائه دهنده کارآموزی آتش نشانی و امنیتی در اسکاتلند، در هفته کارآموزی اسکاتلند امسال (6 تا 13 مارس). کامرون، الف چاب شاگرد، که 61 دانش آموز دیگر را در جوایز شاگردی اسکاتلند شکست داد، گفت: “من افتخار می کنم که از بین افراد زیادی این جایزه را دریافت کردم.”

NCL همچنین از دو کارآموز دیگر Chubb، کامرون متیو و اوون کریگ، به دلیل قرار گرفتن در ده نفر برتر طی مراسمی در کالج در 9 مارس تمجید کرد. اسکات شانکس، ارزیابی کننده آتش و امنیت در NCL، گفت: “کامرون از آن زمان دانش آموز فوق العاده ای بوده است. او از راه رسید و در هر چیزی که ما از او خواسته بودیم برتری داشت.»

پیروزی کامرون بر اساس ارزیابی کار دانشگاهی و نگرش، مثبت بودن و تعهد او به دوره کارآموزی بود. جان استوارت، مدیر کل Chubb در اسکاتلند، گفت: “این پیروزی نشان دهنده تعهد مداوم شرکت به سرمایه گذاری روی جوانان و وارد کردن آنها به صنعت است.”

چاب در بخش کارفرمای بزرگ سال نیز برنده شد. این جایزه به خاطر تعهد چاب به همکاری با کالج نیو کالج لانارکشایر طی سالیان متمادی بود. سیمون گالاچر، مدیر خدمات منطقه ای چاب در اسکاتلند، گفت: «حضور در برنده شدن کامرون و پذیرفتن جایزه برای چاب، تقریباً 20 سال از زمانی که خودش جایزه شاگردی را به دست آورد، واقعاً خوشحال بود. من به برنامه شاگردی چاب بسیار اعتقاد دارم. من در سال 2003 به عنوان یک شاگرد با چاب شروع کردم و مانند بسیاری دیگر، شاگردی خود را به حرفه ای غنی تبدیل کردم.

من در 20 سال گذشته چندین نقش را ایفا کرده ام، و مطمئن نیستم که بتوانم این کار را در جای دیگری انجام دهم زیرا چاب این پیشرفت را فعال کرده است. من برخی از مدیران بسیار حامی داشته ام که رهبری عالی از خود نشان داده اند و همیشه مرا تشویق کرده اند تا هدف بالاتری داشته باشم. کارآموزی چالش برانگیز است، کار زیادی می‌طلبد، و شما اساساً آنچه را که انجام داده‌اید، پس می‌گیرید. کارآموزانی که ما در تیم داریم گواهی بر این اخلاق هستند، و دقیقاً نشان می‌دهند که نگرش مثبت و تمایل به یادگیری می‌تواند شما را به کجا برساند.»

درباره NCL

نیو کالج Lanarkshire، که در سراسر Lanarkshire و East Dunbartonshire فعالیت می کند، بزرگترین ارائه دهنده آموزش کارآموزی در سیستم های آتش نشانی و امنیتی الکترونیکی در اسکاتلند است. بازدید کنید https://www.nclanarkshire.ac.uk.

در تصویر (از چپ به راست): جان استوارت، کامرون ماهونی و سایمون گالاچر.

بازدید کنید: www.chubb.co.uk/jobs.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/apprentice-of-the-year-award-2/