جایزه نوآوری 2023 | امنیت حرفه ای


نمایشگاه سالانه دفتر خانه فقط با دعوت، امنیت و پلیس 2023، شامل جایزه امنیت و نوآوری ADS 2023 است. شش فینالیست در لیست نهایی قرار گرفته اند.

به گفته سازمان‌دهندگان، این جایزه، که اکنون در هجدهمین سال خود قرار دارد، برای کسانی است که باعث تغییر گامی در اثربخشی توانایی بریتانیا برای پیشگیری، واکنش، و کاهش تأثیر، یا بررسی خطرات و حوادث شده‌اند.

ورودی‌ها بر اساس چهار معیار ارزیابی می‌شوند: نوآوری، منحصربه‌فرد بودن در بازار، تقاضای بازار، و تأثیر واضح بر رسیدگی به مسائل امنیتی و انعطاف‌پذیری. موارد ارسالی توسط هیئتی از داوران برگرفته از دولت، دانشگاه و صنعت بررسی شد. به ترتیب حروف الفبا، این شش مورد عبارتند از:

آدارگا: پلتفرم دانش آدارگا (AKP) به سازمان ها کمک می کند تا به سرعت خطرات، تهدیدها و فرصت های مدفون در حجم اطلاعات را شناسایی کنند. تحلیلگران، محققان و برنامه‌ریزان را قادر می‌سازد تا بینش‌های دقیق‌تر، جامع‌تر، جامع‌تر و پیچیده‌تری در مورد مسائل و موقعیت‌های دفاعی و امنیتی در اختیار تصمیم‌گیرندگان قرار دهند.

Blue Lights Digital: ابزار پشتیبانی پزشکی قانونی دیجیتال Odyssey می‌تواند مجموعه داده‌های هدفمند متناسب را از طریق دستگاه‌های قربانی در صحنه استخراج کند، دستگاه‌هایی را که به آن‌ها نیاز دارند باقی بگذارد، خدمات به قربانیان و نتایج تحقیقات را بهبود بخشد.

Detego Global: تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی Detego Analyze و اتوماسیون گردش کار، خریدهای قانونی از هزاران دستگاه را ادغام می کند و تجزیه و تحلیل، اطلاعات و گزارش های شواهد آماده دادگاه را از طریق یک رابط ارائه می دهد.

Kromek LTD: Static Node R تشخیص بلادرنگ، شناسایی تشعشعات گاما و نوترون را در داخل یک قاب فشرده ارائه می‌کند که می‌تواند از مکانی به مکان دیگر منتقل شود و می‌تواند در مناطقی که نیاز به تشخیص تشعشعات شدید دارند مستقر شود.

Saadian Technologies: PINS 5 – Prisoner Intelligence Notification System، جدیدترین نسخه PINS است که برای کمک به پلیس بریتانیا در پیشگیری و بررسی جرایم مربوط به مجرمان آزاد شده از زندان استفاده می شود.

Sesanti Ltd: ULARI، یک دوربین دوربرد با سطح نور بسیار کم است که برای کاربردهای دفاعی و امنیتی توسعه یافته است که در آن شناسایی مثبت افراد در محدوده برای کمک به نجات جان افراد ضروری است و زمان حیاتی است.

آنجلا اسل، رئیس مرکز مشترک امنیت و انعطاف‌پذیری گفت: «بدون شک، فینالیست‌های جایزه نوآوری ADS امسال واقعاً بازتاب وسعت مهارت و تخصص بخش امنیتی بریتانیا است. هر راه حل نشان دهنده درک چالش های پیش روی ایمن نگه داشتن مردم و زیرساخت ها است و از نوآوری برای مقابله با این چالش ها استفاده می کند.

درباره امنیت و پلیس

نمایش در Farnborough از 14 تا 16 مارس اجرا می شود. بازدید کنید https://www.securityandpolicing.co.uk/. از جمله دعوت شدگان بلندگوها سام اولیات، مدیر بازرگانی وزارت خانه; دکتر آنت ساوتگیت، مدیر امنیت در دانشگاه کرانفیلد و رئیس آکادمیک RiSC. سامانتا لارنس، که ریاست کمیسیون علم و فناوری وزارت کشور را بر عهده دارد. و پل فولوود، مدیر بازرسی و اجرای قانون تنظیم کننده بریتانیا، سازمان امنیت صنعت (است).
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/178306-2/