جایزه کلانترها | امنیت حرفه ای


جایزه کلانترها یک جایزه ملی برای شجاعت است که از کسانی که در حفاظت از “مردم، اموال یا آزادی ما” سهم داشته اند تجلیل می شود. این جایزه توسط شرکت Worshipful of Security Professionals پس از 7-7 بمب گذاری در سال 2005 ایجاد شد و هر ساله توسط کلانترهای شهر لندن اعطا می شود.

هر سال در ماه اکتبر، پس از ارائه جایزه به گیرنده اصلی در شام سالانه شرکت، کلانترها جایزه را برای سال بعد راه اندازی می کنند. در فوریه، کلانترها در یک پذیرایی در اتاق غذاخوری قضات در The Old Bailey شرکت کردند. پذیرش سال 2023 در فوریه توسط کلانتر آلدرمانیک آلستر کینگ و کلانتر اندرو مارسدن برگزار شد. پذیرایی زمانی آغاز شد که استاد شرکت پرستش، پل میلر به کلانترها، اعضای شرکت و مهمانان خوش آمد گفت و سو جونز، سرپرست جونیور را معرفی کرد که تاریخچه مختصری از جایزه را ارائه کرد.

جایزه دریافت کننده اصلی یک جایزه، یک گواهی قاب شده و یک چک به مبلغ 5000 پوند است. به دستور کلانترها، نام آنها برای همیشه در هیئت افتخارات و در کتاب افتخار ثبت شده است، هر دو در نمایش دائمی در The Old Bailey (تصویر). کلانترها از شرکت Worshipful به دلیل حمایت مداوم آنها از جایزه تشکر کردند و از نامزدهای سال 2023 خواستند.

نامزدها از سراسر بریتانیا به دنبال هستند. این جایزه برای عموم مردم و همچنین اعضای خدمات اضطراری، نیروهای مسلح و افراد شاغل در صنعت امنیتی آزاد است. اگر شخصی را می شناسید که شایسته نامزدی است، نامزدی خود را در وب سایت در جایزه کلانتر برای شجاعت – WCoSP ارسال کنید یا با کارمند، آدرین هارپر در [email protected] تماس بگیرید.

درباره شرکت پرستشگر

The Worshipful Company of Security Professionals صد و هشتمین شرکت Livery در شهر لندن است. این یک سازمان غیرانتفاعی است که خدمات آموزشی و پشتیبانی را برای اعضای حرفه امنیتی ارائه می دهد. این انجمن که در سال 1999 به عنوان انجمن حرفه ای امنیت تشکیل شد، مهر بزرگ منشور شرکت پرستشگر را دریافت کرد که در فوریه 2010 اعطا شد. www.wcosp.org.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/the-sheriffs-award-2/