جایزه کلانتری | امنیت حرفه ای


آخرین تاریخ برای نامزدهای سالانه جایزه کلانترها نزدیک است – 1 آگوست.

این یک جایزه ملی برای شجاعت، تجلیل از قهرمانانی است که در حفاظت از “مردم، اموال یا آزادی ما” نقش داشته اند. یک برنده ممکن است یکی از اعضای عمومی یا فردی با یونیفرم باشد – برنده سال 2017 پلیس حمل و نقل بریتانیا PC Wayne Marques بود، به دلیل واکنش شجاعانه او به حمله تروریستی پل لندن.

این جایزه توسط شرکت Worshipful of Security Professionals پس از بمب گذاری های تروریستی لندن در جولای 2005 ایجاد شد و هر ساله توسط کلانترهای شهر لندن اعطا می شود. برنده یک جایزه، یک نقل قول قاب شده از عمل خود و 5000 پوند دریافت می کند.

به دستور کلانترها، نام گیرنده به طور دائم بر روی تابلوی افتخارات و در کتاب افتخاری که در دادگاه جنایی مرکزی – “بیلی قدیمی” به نمایش گذاشته می شود، درج می شود.

اگر شاهد یک عمل شجاعانه بودید یا شخصی را می شناسید که شایسته تقدیر است، لطفا نامزدی خود را در وب سایت شرکت به نشانی https://wcosp.org/the-sheriffs-award-for-bravery/.

در تصویر؛ برنده جایزه 2019 جوبی ریو.

درباره شرکت پرستش حرفه ای امنیتی

The Worshipful Company of Security Professionals صد و هشتمین شرکت Livery در شهر لندن است. یک سازمان غیرانتفاعی که خدمات آموزشی و پشتیبانی را برای اعضای حرفه امنیتی ارائه می دهد. این انجمن در سال 1999 به عنوان انجمن حرفه ای امنیتی تشکیل شد و در سال 2010 مهر بزرگ منشور شرکت پرستشگر را دریافت کرد. www.wcosp.org.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/sheriffs-award/