جایزه کنترل کننده درب | امنیت حرفه ای


کنترلر درب 1 PAC 511 DCi IP 1 Comelit-PAC برنده «نوآوری سال» در FSM Awards 2023 شد.

استیو رایلی، مدیر بخش Comelit-PAC می‌گوید: جوایز FSM با تغییر چشم‌انداز امنیت، معرفی دسته‌های جدید و شناسایی محصولات و راه‌حل‌های واقعاً نوآورانه به طور مداوم تکامل یافته‌اند. ما بسیار خوشحال بودیم که کنترلر درب IP 1 PAC 511DCi ما، یکی از خلاقانه ترین فناوری های کنترل دسترسی تا به امروز، چنین تحسین برجسته ای را دریافت کرد.

“این یک دستاورد خارق العاده برای ما به عنوان پیشگام کنترل دسترسی مجاورت است و ما را قادر می سازد تا توانایی دقیقی را برای ارائه دقیقاً آنچه مشتری خود می خواهد نشان دهیم. کنترل دسترسی PAC ما یک پیشنهاد بی‌رقیب به مشتریان و بازار به طور کلی ارائه می‌کند و ما از اینکه در چنین سطح معتبری شناخته شده‌ایم هیجان‌زده هستیم.»

کنترلر درب، که در تصویر نشان داده شده است، با قابلیت برابر با کنترلر درب PAC 512 DCi 2 طراحی شده است. این محصول معماری کاملاً توزیع شده را به زیرساخت امنیتی موجود، همه در یک سیستم اضافه می کند. همچنین از یک در به جای دو در بر اساس خواندن /خواندن یا خواندن در/درخواست خروج پشتیبانی می کند.

فرانچسکا بوئریس، مدیر عامل Comelit-PAC می افزاید: «ما مفتخریم که جایزه نوآوری سال را برای کنترلر درب 511 DCi IP 1 خود دریافت می کنیم. این شناخت توسط FSM گواهی بر تعهد تزلزل ناپذیر تیم ما برای توسعه راه حل های پیشرفته است که نیازهای در حال تکامل مشتریان ما را برآورده می کند. ما متعهد به ادامه ارائه فناوری‌های پیشرفته نوآورانه هستیم که امنیت و کارایی عملیاتی را افزایش می‌دهند. و همچنین تعهد واقعی به تعهد ما برای ارائه سطوح بالای خدمات و اینکه همه مشتریان ما احساس کنند ما همیشه با شما هستیم.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/access-control/award-for-door-controller/