جایزه گابی هاچینسون | امنیت حرفه ای


انجمن صنعت امنیت بریتانیا (BSIA) است که نام خود را به دسته بهترین تازه وارد در جوایز امنیتی بریتانیا به یاد مامور امنیتی گبی هاچینسون که در 15 دسامبر در محل کار خود درگذشت.

گبی که به عنوان نگهدارنده سگ برای شرکت عضو BSIA County کار می کرد، در شب کنسرت Asake در محل برگزاری آکادمی Brixton در جنوب لندن با سگ کوکو در حال انجام وظیفه بود و در حادثه بعدی گرفتار شد و در 19 دسامبر جان باخت. شرکت کننده کنسرت نیز درگذشت. محل برگزاری از آن زمان بسته شده است شورای لمبث و پلیس متروپولیتن در حال بررسی است.

رده بهترین تازه وارد، که از یک مامور امنیتی جدید که در حرفه انتخابی خود وعده های برجسته ای را نشان داده است، تجلیل می کند، به برنده فینالیست های منطقه ای از دسته های پرسنل امنیتی طرح جوایز سالانه انجمن تعلق می گیرد. از سال 2023، این جایزه اکنون به «جایزه گابی هاچینسون (بهترین تازه وارد)» تغییر نام می‌دهد و برنده در روز چهارشنبه، 21 ژوئن در اتاق‌های بزرگ کانات، لندن، روی صحنه اعلام می‌شود.

مایک ردینگتون، مدیر اجرایی BSIA گفت: “همراه با جامعه امنیتی، وقتی خبر وحشتناک درگذشت گابی را شنیدیم، ما را نابود کرد. صنعت امنیت با رویکرد جامعه محور خود به شرکت هایی که نمایندگی می کند و مهمتر از آن برای افرادی که به طور خستگی ناپذیر روزانه در محافظت از افراد، اموال و مکان ها به طور حرفه ای کار می کنند افتخار می کند.

«گابی یکی از این افراد بود که نقشی حیاتی در انجام کاری که دوست داشتند ایفا کرد. بنابراین وظیفه ما به احترام یاد آنهاست که نام گابی را زنده نگه داریم و نقشی که آنها ایفا کردند همیشه به یادگار بماند. امیدواریم با اهدای دائمی این جایزه خاص به نام آنها تا حدودی به این مهم دست پیدا کنیم.»

فیبی تورلی شریک گابی گفت: “گیبی مهربان ترین روح را داشت. آنها زندگی خود را با این اطمینان سپری کردند که همه چیزهایی را که نیاز داشتند و بیشتر داشته باشند، حتی اگر گابی را بدون هیچ چیز باقی بگذارد. گابی به خاطر کمک به دیگران، خرید دائمی وسایل برای لبخند زدن، کمی گستاخ بودن و محافظ بودن معروف بود. قبل از اینکه گبی یک نگهدارنده سگ شود، آنها به عنوان مراقب کار می کردند. گبی همیشه آن شور و اشتیاق قوی برای مراقبت و کمک به دیگران را داشته است، و من می دانم که تا پایان آن درخشید.

ما امیدواریم که از گابی به عنوان فردی دوست داشتنی و شجاع یاد شود و شناخته شود. به عنوان فردی که با 110 درصد از قلب خود دوست دارد و با تمام وجود محافظت می کند. گبی هرگز فراموش نخواهی شد تو در زندگی همه ما اثری گذاشتی و زندگی بدون تو کمی رنگارنگ تر خواهد بود.»

یک صفحه Go Fund Me نیز به نام Gaby توسط خانواده راه اندازی شده است و کمک های مالی می تواند از طریق وب سایت gofundme انجام شود. بازدید کنید https://www.gofundme.com/f/gaby-hutchinson.

فیبی تورلی یکی از سخنرانان دعوت شده در رویدادی توسط IPSA و ISRM است که به مناسبت روز جهانی زن در 8 مارس از ساعت 2 بعد از ظهر در تیت مدرن لندن با موضوع “HerStory” برگزار می شود.

عکس مارک رو; برخی از گل‌هایی که روی پله‌های آکادمی بریکستون باقی مانده‌اند تا این تراژدی را نشان دهند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/gaby-hutchinson-award/