جایزه Intersec برای Les Allan


در نمایشگاه Intersec ماه گذشته در دبی، لس آلن، رئیس انجمن روسای امنیت پردیس مستقر در بریتانیا، AUCSO، به عنوان رهبر بین المللی سال انتخاب شد. این اولین بار است که این جایزه توسط فردی در بخش امنیت آموزش و پرورش برنده می شود.

الیور کوران، نایب رئیس AUCSO، گفت: «یکی از اهداف کلیدی لس به عنوان رئیس AUCSO، شکستن تفکر سیلو و پذیرش همکاری‌ها و حمایت‌های متقابل با صنعت امنیت گسترده‌تر در سراسر جهان بود – ما مطمئناً احساس می‌کنیم که لس با موفقیت به این مهم دست یافته است. .

“نقاط قوت واقعی لس در ظرفیت او به عنوان یک رهبر با تجربه برای توسعه رویکردهای جدید برای مدرن کردن امنیت و ایمنی با شکستن موانع تفکر مشارکتی و استفاده از نفوذ خود برای حمایت از ابتکارات جدید و اتحادهای استراتژیک نهفته است. رهبری او نشانه روشنی است از آنچه می توان با به اشتراک گذاشتن تجربه و دانش برای تشویق نسل های بعدی رهبران امنیتی به دست آورد.»

تصویر لس در حال ریاست کنفرانس AUCSO بهار 2022 در دانشگاه لیدز است. موسسه او، Heriot-Watt در ادینبورگ، میزبان کنفرانس AUCSO 2023 در عید پاک است. او اتحادهایی ایجاد کرده و تفاهم نامه هایی را با نهادهای صنعتی دیگر، موسسه مدیریت ریسک استراتژیک، شبکه تداوم کسب و کار آموزش عالی، انجمن حفاظت از دانشگاه آفریقای جنوبی، بنیاد بین المللی افسران حفاظت (IFPO) و انجمن ملی مراقبت های بهداشتی امضا کرده است. امنیت (NAHS). او عضو هیئت مدیره IFPO و NAHS است و همچنین عضو گروه پیشگیری از دولت اسکاتلند و انجمن مقاومت ادینبورگ است.

جولی بارکر، مدیر ارشد اجرایی در AUCSO، گفت: «لز بسیار شایسته دریافت این جایزه معتبر است، زیرا به طور خستگی ناپذیری تلاش می کند تا زمان خود را به عنوان رئیس AUCSO اختصاص دهد. او اغلب از مرخصی سالانه خود برای شرکت در کنفرانس ها به عنوان سخنران و شرکت در جلسات استراتژی در سراسر جهان استفاده می کند.

Les همچنین مربیگری را ترویج می کند و مدیران ارشد را تشویق می کند تا از جوانان و افراد با استعداد با برنامه ریزی پیشرفت شغلی و جانشین پروری حمایت کنند.

لس آلن گفت: «از دریافت چنین جایزه معتبری بسیار خوشحالم. من برای این کار و همه حمایت های فوق العاده ای که از همه دوستانم و همکارانم AUCSO و صنعت امنیت گسترده تر دریافت کرده ام بسیار سپاسگزارم. من این را نه تنها به عنوان یک جایزه برای من شخصاً بلکه برای به رسمیت شناختن AUCSO و امنیت آموزش عالی در سرتاسر جهان به‌عنوان کمک‌کننده‌های مهم در امنیت جهانی می‌دانم.»

بازدید کنید https://www.aucso.org/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/education/intersec-award-for-les-allan/