جایزه Red Dot | امنیت حرفه ای


سری دوربین های DOMERA از سازنده فناوری فیلم آلمانی دالمایر برنده جایزه Red Dot 2022: طراحی محصول شده است. هیئت داوران این مجموعه دوربین های گنبدی را به دلیل سیستم نورپردازی یکپارچه و ظاهر مینیمالیستی آن اهدا کرد.

برای سومین بار متوالی، دوربین Dallmeier هیئت داوران جایزه Red Dot را متقاعد کرد. پس از اینکه سیستم‌های حسگر چند کانونی سری S Dallmeier Panomera و سری W Panomera قبلاً در دو سال گذشته برنده Red Dot شده بودند. از جمله ویژگی‌های Domera می‌توان به وضوح تا 4K، تجزیه و تحلیل ویدیوی هوش مصنوعی یکپارچه و همچنین تنظیم سه محوره قابل کنترل از راه دور با RPoD Dallmeier (گنبد موقعیت‌یابی از راه دور) اشاره کرد.

ساختار مدولار به کاربران امکان می دهد تا بیش از 300 نوع محصول را درک کنند. سازندگان می گویند که LED های تطبیقی ​​مادون قرمز (IR) و نور سفید حلقه LED Dual Matrix که در خارج از حباب نصب شده است، کیفیت تصویر بالایی را در شب تضمین می کند. این همچنین نگه داشتن عنکبوت ها را دشوارتر می کند و منجر به انعکاس نور کمتر (مانند خراش) می شود.

توماس ریزینگر، مدیر ارشد فنی (CTO) در Dallmeier، در تصویر، گفت: “با سری دوربین های Domera، ما به مسیر خود ادامه می دهیم تا اولین سازنده ای باشیم که زبان طراحی منحصر به فرد و ثابتی را برای دوربین های فیلمبرداری حرفه ای برای نظارت تصویری و فرآیند ایجاد کرده است. بهينه سازي.

بنابراین ما بسیار خرسندیم که تلاش‌هایمان با سومین جایزه Red Dot پیاپی پاداش داده شده است. با Domera، مشتریان ما از یک سری دوربین باکیفیت و بادوام بهره می برند که ویژگی های برجسته آن، علاوه بر تجزیه و تحلیل ویدئویی یکپارچه، مطمئناً شامل نورپردازی خلاقانه و سیستم نصب صرفه جویی در زمان آن است. طراحی ماژولار محصول از نظر تئوری امکان تا 300 نوع محصول را فراهم می کند و استفاده انعطاف پذیر را برای اکثر سناریوهای کاربردی در فناوری ویدئو تضمین می کند.

بازدید کنید Dallmeier.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/red-dot-award-2/