جایگزین های هوشمند انرژی – شماره 7 2022

دیوید آرریکوم.

باتری های لیتیومی کارآمدتر از باتری های سرب اسیدی هستند و اگرچه گران تر هستند، اما عمری 8 تا 10 برابر سرب اسید دارند. باتری کارآمدتر به معنای زمان شارژ سریع‌تر است و منبع تغذیه ثابت‌تری را در محیط چرخه‌ای ما فراهم می‌کند. مزایای باتری‌های لیتیومی بی‌شمار است و افزودن انرژی خورشیدی به تصویر آن را برای مشاغل و ساکنان بیشتر سودمند می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر با David Arrikum، Power Revolution Technologies تماس بگیرید، [email protected]منبع: https://www.securitysa.com/17866R

توسط دیوید آرریکوم، کارگردان، Power Revolution Technologies.

جایگزین های هوشمند انرژی

شماره 7 2022 مدیریت دارایی، EAS، RFID، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

با یا بدون کاهش بار، حرکت به سمت انرژی های تجدیدپذیر پاک تر در هر محیطی ایده خوبی است. مطمئناً، هزینه‌ای دارد، اما بیشتر از دیدن بازگشت سرمایه‌مان، به‌عنوان آفریقای جنوبی، یک انتخاب سبک زندگی است. آیا می خواهید چراغ های خود را روشن یا خاموش کنید؟

برای آفریقای جنوبی مهم است که هنگام انتخاب راه حل، شدت کمبود منبع تغذیه را درک کنند. راه حل های موقت راه حل نیستند زیرا به نظر می رسد که مشکل دائمی است. نگاه به باتری های خورشیدی و با کیفیت بالاتر، جهتی است که ما معتقدیم آفریقای جنوبی باید حرکت کند. یک اینورتر هیبریدی با باتری‌های بزرگ‌تر 5 تا 10 کیلووات ساعت ممکن است در ابتدا کمی گران به نظر برسد، اما هنگامی که پنل‌های خورشیدی را وارد می‌کنید پس‌انداز شما شروع به پرداخت هزینه سیستم شما می‌کند. با صرفه جویی بیشتر، سیستم شما رشد می کند و شما را به سمت یک راه حل برق خارج از شبکه سوق می دهد. اگر بودجه شما اجازه استفاده از اینورتر و باتری را نمی دهد، باتری های لیتیومی 12 ولتی در سیستم های امنیتی شما ضروری است تا مطمئن شوید که در هنگام کاهش بار روشن می مانند.

راه‌حل‌های Mini UPS برای روشن نگه‌داشتن وسایل کوچک‌تر مانند لپ‌تاپ یا روتر عالی هستند، اما به‌طور سنتی با باتری‌های سرب اسیدی تولید می‌شوند که به دلیل ترکیب شیمیایی باتری، به خوبی با ماهیت چرخه‌ای منبع تغذیه ما سازگار نیستند. ، و شاهد کاهش شدید طول عمر آنها هستیم. اگر برق شما هر سه ماه یکبار قطع شود، راه حلی مقرون به صرفه هستند.

هنگام انتخاب راه حل برای ورود به بازار، Power Revolution Technologies متوجه شد که ضروری است ما نیازهای بازار خود و عوامل محیطی آن را درک کنیم. به‌طور سنتی، ما به ژنراتورها و راه‌حل‌های کوچک‌تر UPS برای تامین انرژی بارهای ضروری متکی بوده‌ایم. ژنراتورها عالی هستند، اما با گذشت زمان هزینه های عملیاتی را افزایش می دهند. قیمت سوخت نیز به راحتی زیاد نمی‌افزاید.

با ناپایداری و عدم اطمینان منبع تغذیه، ما شاهد تاثیر بسیار منفی بر هر دو بخش تجاری و مسکونی هستیم. به عنوان خوانندگان آفریقای جنوبی، فکر نمی‌کنم واقعاً نیازی به توضیح برای شما داشته باشم که تأثیر آن چیست.