جدیدترین دانش آموز | امنیت حرفه ای


نسخه چاپی ماه نوامبر مجله امنیت حرفه‌ای پیش از یک ویژگی مهم در امنیت دانشگاه بریتانیا، صفحه‌ای دارد که نشان می‌دهد دانشگاه‌ها چگونه از تازه‌کاران مراقبت می‌کنند – آن دسته از دانشجویانی که معمولاً 18 سال سن دارند، دوره‌های دانشگاهی خود را در این ماه شروع می‌کنند.

همانطور که بارها در امنیت حرفه ای نشان داده شده است، بخش های امنیتی در دانشگاه ها در سال های اخیر علاوه بر تداوم حفاظت از جان و مال، نقش رفاهی و شبانی برجسته ای را بر عهده گرفته اند.

در همین حال دانشگاه های انگلستان (UUK)، با PAPYRUS Prevention of Young Suicide، توصیه هایی منتشر کرده است که از دانشگاه ها می خواهد در پیشگیری از خودکشی دانشجویان فعال تر عمل کنند. با هدف «دانشگاه‌های ایمن‌تر از خودکشی»، دستورالعمل جدید تعیین می‌کند که چگونه و چه زمانی دانشگاه‌ها باید خانواده‌ها، مراقبان و سایر افراد مورد اعتماد را در مواقعی که نگرانی‌های جدی در مورد ایمنی یا سلامت روان دانشجو وجود دارد، درگیر کنند. رویه ثابتی برای این بخش پیشنهاد شده است.

پروفسور استیو وست، رئیس دانشگاه های انگلستان و معاون رئیس دانشگاه UWE (دانشگاه غرب انگلستان) بریستول، گفت: «هیچ چیز برای جامعه دانشگاهی ویرانگرتر از مرگ دانشجو بر اثر خودکشی نیست. به عنوان یک بخش، ما باید هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا خطر خودکشی و آسیب جدی به خود را کاهش دهیم. دانشگاه ها متعهد هستند که دانشجویانی را که ممکن است در مشکل باشند در مرکز تصمیم گیری در مورد مراقبت از خود قرار دهند – از جمله اینکه چه کسانی می خواهند درگیر شوند. اما این تعهد باید با وظیفه محافظت از دانش آموز در زمانی که نگرانی های جدی در مورد ایمنی و رفاه آنها وجود دارد، متعادل باشد.

“دانشگاه ها می توانند با اتخاذ یک واکنش فعالانه برای پیشگیری از خودکشی، زندگی را نجات دهند، و بخش مهمی از این واکنش پیشگیرانه، اتخاذ تصمیمات متناسب و مبتنی بر ریسک در مورد مشارکت افراد مورد اعتماد است.”

برای دریافت سند کامل به سایت مراجعه کنید وب سایت انگلستان. این صراحتاً شامل بخش‌های امنیتی در میان کسانی است که باید در کار پیشگیری از خودکشی مشارکت داشته باشند. این سند خاطرنشان می کند که عواقب فوری یک خودکشی مشکوک می تواند استرس زا، گیج کننده و بسیار احساسی باشد. ممکن است برای کارکنان امنیتی و نظافتی و سایر افرادی که شخص را می‌شناختند، «حمایت سوگ» مورد نیاز باشد.

در ایالات متحده، دولت بایدن هریس در حالی که جو بایدن کاهش بدهی دانشجویان را به ارمغان می آورد، تلاش هایی را برای جلوگیری از کلاهبرداری ها اعلام کرده است. کاخ سفید می گوید که یک تلاش تمام دولتی برای پیشگیری از کلاهبرداری را رهبری خواهد کرد، که در سراسر وزارت آموزش فدرال (ED)، کمیسیون تجارت فدرال (FTC) و دفتر حمایت مالی از مصرف کننده (CFPB)، دفتر بازرس کل ED هماهنگ می شود. (OIG)، تنظیم‌کننده‌های بانکی ایالات متحده، نهادهای صدور مجوز، بازرسان وام‌های دانشجویی، وزرای امور خارجه، و دادستان‌های کل ایالت.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/education/student-latest/