جدیدترین دوره توانبخشی | امنیت حرفه ای


طرح مجرم برای بازپروری در سطح ملی به رسمیت شناخته شده است. اخیراً برنده شد لیگ هاوارد برای اصلاحات کیفری جایزه

تخمین زده می شود که فردی معتاد به هروئین و کراک سالانه حدود 19000 پوند برای مواد مخدر هزینه می کند. بسیاری از این ممکن است از طریق دزدی از مغازه تامین شود. از آنجایی که اجناس دزدیده شده بین یک سوم تا نیمی از ارزش خرده فروشی مغازه خود به فروش می رسد، یک معتاد به هروئین باید تا 57000 پوند از کالاها را بدزدد تا هزینه اعتیاد به مواد مخدر را تامین کند. از این رو، ایده استوارت توگود افسر پلیس وست میدلندز، پیشنهاد بازپروری، در ابتدا در بیرمنگام، به معتادانی که در خیابان ها به عنوان دزدان پرکار مغازه شناخته می شوند، ارائه شد. در برجسته شد نسخه چاپی دسامبر از مجله امنیت حرفه ای، پس از اینکه استوارت در میان سخنرانان کنفرانس بیست و پنجمین سالگرد خرده فروشان علیه جرم، در گلاسکو حضور داشت.

پلیس وست میدلندز کمیسر جنایت (PCC) سایمون فاستر گفت که این طرح در حال کاهش جرم و صرفه جویی در صدها هزار پوند در سال است.

در حالی که ما تا کنون بر بیرمنگام تمرکز کرده‌ایم، مایلم شاهد گسترش آن در سراسر منطقه و به طور بالقوه در سراسر کشور باشم.

گزارش سال 2014 بهداشت عمومی انگلستان تخمین زده است که هر پوندی که برای درمان دارویی خرج می شود، 2.50 پوند در هزینه های جامعه صرفه جویی می کند.

رئیس پلیس وست میدلندز، ساپت مت شایر، گفت: «تأثیر برنامه Offender To Rehab عمیقاً چشمگیر است.

“داشتن این امتیاز برای ملاقات با ارائه دهندگان و شرکت کنندگان، واقعاً تفاوتی را که این رویکرد نوآورانه ایجاد می کند به ارمغان آورده است. من معتقدم که سایر مناطق نیز به همین ترتیب سود خواهند برد.»

بیشتر در مورد مواد مخدر در وب سایت PCC West Midlands.

عکس مارک رو از سال 2019; روز هفته، در مرکز شهر بیرمنگام، مردی دراز کشیده در خیابان.

زمینه

رژیم بوریس جانسون یک استراتژی دارویی ده ساله دولت بریتانیا را در دسامبر 2021 منتشر کرد. در همین حال بررسی مستقل Dame Carol Black از داروها به نیاز به افزایش ظرفیت سیستم درمان و بهبودی اشاره کرد. مقامات خاطرنشان می کنند که مواد مخدر غیرقانونی باعث نیمی از قتل ها می شود و تقریباً نیمی از سرقت ها، سرقت ها و سایر جرایم اکتسابی با اعتیاد به هروئین و کراک مرتبط است. بسیاری از افرادی که وارد سیستم عدالت کیفری می شوند مشکل مواد مخدر دارند و حدود 65 درصد از کسانی که در زندان تحت معالجه هستند، پس از خروج از آن دچار مشکل می شوند. وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی دارد اعلام کرد کمک مالی تا سال 2025 برای درمان و بهبودی اعتیاد به مواد مخدر و الکل.

استیو بارکلی، وزیر بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: “سوء مصرف مواد مخدر هزینه هنگفتی برای جامعه دارد – بیش از 3000 نفر در نتیجه سوء مصرف مواد مخدر در سال 2021 جان خود را از دست دادند. این سرمایه گذاری در خدمات درمانی و بهبودی برای ارائه پشتیبانی با کیفیت بالا به مردم بسیار مهم است. ، با خدماتی مانند گسترش دسترسی به داروهای مصرف بیش از حد نجات دهنده زندگی و اطلاع رسانی به جوانانی که در معرض خطر سوء استفاده از مواد مخدر هستند در حال حاضر به کاهش آسیب و بهبود بهبودی کمک می کند.

این بودجه به ما کمک می‌کند تا خدمات درمانی و بهبودی بسیار بهبود یافته‌ای بسازیم، که به نجات جان‌ها، بهبود سلامت و رفاه مردم در سراسر کشور و کاهش فشار بر NHS با منحرف کردن مردم از اعتیاد به بهبودی ادامه خواهد داد.»

در اوایل این ماه، انجمن پلیس و کمیسران جنایی (APCC) اعتیاد مشترک و سوء استفاده از مواد منجر به جوی آلن (Durham PCC) و دیوید سیدویک (Dorset) می شود. ملاقات کرد با وزرای دولت
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/177669-2/