جدیدترین گرمکن غذا_لیست قیمت لحظه ای گرمکن غذا رستورانی 1401-اخگرتابش

گرمخانه استیل 5 طبقه آشپزخانه صنعتی نیز در بازارطلایی موجود است اما باید افزود که این محصول دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نمی باشد و ما سالم بودن آن را برای شما تایید نمی کنیم و پیشنهاد ما به شما این است که گرم خانه استیل را به صورت دست اول از فروشگاه بازارطلایی که خود سازنده و تولید کننده این محصول است تهیه فرمایید. جنس گرمکن غذا 200 نفره گازی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق گالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،ترموکوبل،درجه و فندک عالی. جنس گرمکن غذا 100 نفره گازی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق گالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،ترموکوبل،درجه و فندک عالی. جنس گرمکن غذا 70 نفره گازی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق کالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،ترموکوبل،درجه و فندک عالی. جنس گرمکن غذا 50 نفره گازی از استنلس استیل 430 خشدار میباشد.داخل ورق گالوانیزه،چرخدار و طبقات پرتابل ،ترموکوبل،درجه و فندک عالی.

لازم و ضروری می باشد که توانایی گرم کردن همزمان چند ظرف غذا با هم را دارد و موجب سرعت بخشیدن به امر گرم کردن غذا می شود. اگر گرمکن به خاطر وزش باد یا دلایل مختلف خاموش شود، ترموکوپل گاز متصل به گرمکن را قطع می کند و مانع از نشت گاز در محیط اطراف می شود.دستگاه گرمکن صنعتی گازی، معمولا بیشترین کاربرد را در اداره ها دارند. این محصول کارکرد و کاربرد های مختلفی دارد از کاربرد های این محصول گرم نگه داشتن طولانی محیط، مواد غذایی و… می باشد. برای بهتر شدن و یکنواخت شدن تمامی گرمکن ها و همین طور برای صرفه جویی در مصرف انرژی مصرفی، دستگاه قابلیت سیستم ترموستات را دارا می باشد.

گرمکن غذا 20 نفره گازی

محصولات احتراق خروجی از دودکش سامانه‌ها می‌توانند به درون گرمکن نیز هدایت شوند تا به این صورت به گرمایش آن کمک کنند، همچنین میتوان از یک فن سیرکوله بهره برد تا هوای گرم تولیدی را درون گرمکن برند اخگرتابش بچرخاند. این دستگاه در دو مدل گازی و برقی وجود دارد و هرکدام با دو مدل سیم اتوماتیک و معمولی ساخت میشود. خریداران می توانند با استفاده از ویترین نت از تامین کنندگان محصولات مختلف و به واسطه ی سیستم RFQ استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود را دریافت کنند. ارتباط بدون واسطه بین خریداران و تامین کنندگان از جمله مزیت های ویترین نت است که در اختیار کاربران قرار می دهد.

  • معمولا این دستگاه ها را به گونه ای تولید می کنند که در آن هیچ گونه قارچ، باکتری و میکروبی امکان نفوذ ندارد.
  • این دستگاه گرم کن یا گرمخانه غذا که با نام دستگاه گرم کننده غذا نیز معروف است و اغلب برای انواع دستگاه بخار پز، انواع دستگاه شوتینگ سیب زمینی، برگر و…
  • گرمکن غذا 100 نفره گازی بهترین وسیله برای گرم کردن غذا در محیط اداری کوچک میباشد.قیمت گرمکن غذا 100 نفره گازی در ابان ماه 1401 پانزده میلیون تومان میباشد.دارای ضمانت یک ساله و خدمات 10 ساله میباشد.
  • با استفاده از دستگاه گرم کننده غذا می‌توان انواع غذای آماده شده را در مدت طولانی گرم نگه داشت و سفارش مشتری را خیلی زود آماده کرد.
  • ادارات و شرکت های کوچک که مجهز به آشپزخانه صنعتی نیستند و امکان طبخ غذا در آن وجود ندارد، از گرمخانه های غذا برای گرم نمودن غذای پرسنل خود استفاده میکنند و گرمخانه های 20 تا 50 نفره بسیار مناسب برای آن ها میباشد که به آن گرمخانه غذا اداری نیز گفته میشود.
دارای 5 طبقه است که می توان در این پنج طبقه مقدار زیادی از مواد غذایی را در مدت زمانی کوتاه گرم کرد یا اینکه غذاهای زیادی را با استفاده از این دستگاه برای مدت زمانی طولانی گرم و تازه نگه داشت.به طور دقیق تر می توان گفت که ظرفیت این گرمخانه صنعتی در حدود سی نفر است. این گرمکن اداری دارنده ی 3 تا 15 طبقه است این طبقه ها دو جداره و دارای عایق حرارتی پشم سنگ بهداشتی و بدنه ی دوجداره که جداره ی داخلی از گالوانیزه و جداره ی بیرونی از جنس استیل 430می باشد که برای نگهداری و گرم نکه داشتن انواع غذا با گنجایش 10 الی 200 طرف غذارادارد. گرم کن غذا پرسنلی مناسب ترین وسیله برای گرم نگهداشتن غذای پرسنل بین 20 تا 200 نفر میباشد.خیلی راحت و آسون میشه در کمتر از 20 دقیقه غذای پرسنل را همزمان گرم کنید.

به صورت ابعاد سفارشی در دو مدل گازی و برقی ترموستاتیک اتوماتیک با تکنولوژی مختلف و با تنوع متریال تولید میگردد . قابل ذکر است کلیه محصولات این شرکت دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد و در صورت خرید محصولات به مدت یک هفته تست رایگان بابت تامین خاطر مشتری از خرید محصول با کیفیت به جهت مشتری مداری از سوی این شرکت ارائه میگردد . دستگاه خود را روشن میکنید غذا را داخل گرم کن رستورانی گذاشته نیم ساعت بعد غذای تازه و گرم شده خود را میل میکنید.قرارگیری در کنار تجهیزات فست فود مانند سرخ کن صنعتی و فر پیتزا میباشد.

امروزه تولید گرمکن صنعتی برای انواع بخش های صنعتی از مهم ترین تاسیسات مورد نیاز آن بخش محسوب می شود. 2- استفاده از دستگیره درب صنعتی جهت باز و بسته کردن متعدد درب گرمکن صنعتی شرکت آگرین طبخ آرا میباشد. نکته حائز اهمیت با توجه به اینکه در طول روزچه در موقع بارگذاری ظروف غذا داخل دستگاه و چه در زمان برداشتن غذای گرم درب گرمکن غذا بارها باز یا بسته میگردد نباید از دستگیره یخچالی که از عمر مفید کمی حدود 4 الی 9 ماه دوام ندارند استفاده نمود و قابل ذکر است هزینه های تحمیلی سرویس و خدمات بابت تدارک و نصب مجدد آن به مشتری وارد میگردد . از این رو شرکت آگرین طبخ آرا به سبب ایجاد اطمینان خاطر و مشتری مداری دستگیره های خود را به مدت 20 سال گارانتی مینماید .

گرمکن غذا رومیزی و کوچک

جدیدترین گرمکن غذا_لیست قیمت لحظه ای گرمکن غذا رستورانی 1401-اخگرتابش