جستجوی فراداده | امنیت حرفه ای


آخرین به روز رسانی از دیجیفورت نرم افزار مدیریت ویدئو (VMS) شامل جستجوی ابرداده در یادگیری عمیق، پلت فرم تجزیه و تحلیل است.

نسخه 7.4 نسخه VMS و پلتفرم تجزیه و تحلیل Digifort اکنون شامل جستجو و پردازش ابرداده در موتور تجزیه و تحلیل ویدیویی هوش مصنوعی Deep Learning (DL) می شود. تجزیه و تحلیل Digifort برای اجرا بر روی واحدهای پردازش گرافیکی NVidia (GPU) و سرورهای هدفمند بهینه شده است. توسعه دهندگان می گویند که اینها از فناوری CUDA برای ارائه قدرت پردازش مورد نیاز برای اجرای چندین کانال تحلیلی استفاده می کنند.

نیک باودن، دکتر Digifort انگلستان، گفت: «تجزیه و تحلیل یادگیری عمیق Digifort را می توان برای شناسایی انواع اشیا و نمایه رنگ آنها استفاده کرد و به اپراتورها در زمان واقعی هشدار داد – مانند یک مزاحم با ژاکت آبی. در نسخه 7.4 دیجیفورت، ابرداده نیز به کاربر اجازه می دهد تا دوباره ویدیوی ضبط شده را به صورت گذشته نگر جستجو کند، اما این بار به دنبال اشیا و رویدادهای مختلف باشد. بنابراین، این بار اپراتورها می توانند به جای شناسایی مزاحمان با ژاکت آبی، به دنبال ون، دوچرخه، ماشین، کامیون، گروهی از مردم، کیف، دوچرخه سوار و موارد دیگر باشند، از جمله با مشخصات رنگی خاص، جدید. جستجوی گذشته‌نگر را می‌توان بر روی همان ضبط به تعداد دفعات مورد نیاز، هر بار با معیارهای جستجوی متفاوت انجام داد.

«جستجوی گذشته نگر فقط محتوای ابرداده مربوط به اشیاء در دید دوربین را در نظر می گیرد. این باعث می شود که آن را بسیار سریع کند و 30 روز ویدیو را فقط در چند دقیقه پردازش کند. این فناوری تغییر دهنده بازی است، نه تنها برای سیستم های زنده با پاسخ فوری اپراتور، بلکه برای بررسی پزشکی قانونی ویدیو توسط کاربران، پس از رویداد.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد Digifort VMS در انگلستان، با: Security Buying Group Ltd. بازدید کنید www.securitybuyinggroup.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/metadata-searching/