جعبه ابزار آموزشی CISO نیروی کار از راه دور – شماره 2/3 2023

با کار از راه دور، خطرات امنیتی وجود دارد که CISO ها باید از آن آگاه باشند، زیرا آنها محیط های نیروی کار از راه دور خود را مدیریت می کنند. برخی از این خطرات عبارتند از: شبکه های Wi-Fi ناامن، کلاهبرداری های فیشینگ، رمزهای عبور ضعیف، استفاده از دستگاه شخصی برای دسترسی به داده های شرکت و عدم پشتیبانی IT در محل. CybeReady برای کمک به CISO ها برای آگاهی بیشتر از مسائل و آموزش بهتر کارکنان خود برای مقابله با این خطرات، Remote Workforce CISO Toolkit را منتشر کرده است، یک راهنمای آموزشی با کاربرد آسان برای افزایش آگاهی از مسائل پرخطر.

جعبه ابزار آموزش CISO نیروی کار از راه دور

شماره 2/3 2023 امنیت سایبری

ایتان فوگل، مدیر عامل CybeReady گفت: “کار از راه دور شیوه کار ما را متحول کرده است، اما درها را نیز به روی موج فزاینده ای از تهدیدات سایبری باز کرده است.” راه حل آموزش کاملاً خودکار CybeReady به CISO ها اجازه می دهد تا به راحتی کارکنان را در طول سال و در هر کجا که هستند آموزش دهند.

برخی از توصیه‌هایی که در Remote Workforce CISO Toolkit برای مدیران و کارمندان برجسته شده است، بدون توجه به فضای کاری راه دور، عبارتند از:

Remote Workforce CISO Toolkit نه تنها برای محیط‌های کاری خانگی اعمال می‌شود، بلکه برای فضاهای کاری مشترک که افراد از شرکت‌ها یا صنایع مختلف می‌توانند در یک مکان فیزیکی مانند WeWork یا Fusion Workplaces کار کنند نیز کاربرد دارد. فضاهای کاری از راه دور همچنین می توانند شامل دفاتر راه دور باشند، جایی که کارکنان از یک فضای راه دور تحت مدیریت شرکت به عنوان بخشی از یک تیم توزیع شده کار می کنند. یک کارگر از راه دور ممکن است یک عشایر دیجیتالی باشد، که ممکن است در یک روز از یک کافی شاپ، هتل و رستوران کار کند. در نهایت، محیط های کاری دوردست ترکیبی وجود دارد که در آن کارمند ممکن است به صورت پاره وقت از خانه کار کند و برای همکاری و جلسات به دفتر بیاید.

4. از دستگاه های خود در هنگام سفر محافظت کنید: خانه را برای 48 ساعت یا بیشتر ترک می کنید؟ دستگاه های کاری را به طور ایمن ذخیره کنید و از محافظت از آنها در حین حرکت اطمینان حاصل کنید.

2. فقط روی دستگاه های صادر شده توسط شرکت کار کنید: دستگاه های شخصی جایی برای اسناد مربوط به کار نیستند (معمولاً فاقد ویژگی های امنیتی قوی هستند). اگر دسترسی به تقویم، ایمیل یا برنامه‌های پیام‌رسانی فوری در تلفن هوشمند شخصی‌تان ضروری است، از اشتراک‌گذاری داده‌های حساس خودداری کنید.

جعبه ابزار در دسترس است https://cybeready.com/ciso-toolkitو اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای نهایی آموزش آگاهی از امنیت در اینجا موجود است https://cybeready.com/complete-guide-cyber-awareness.منبع: https://www.securitysa.com/19080R

3. فناوری اطلاعات شرکت خود را ایمن نگه دارید: با ایجاد یک فضای کاری اختصاصی برای استفاده شما (بدون دوستان یا خانواده) از دسترسی غیرمجاز به مطالب حساس جلوگیری کنید.

5. مسائل فنی نیاز به پشتیبانی متخصص دارد. وقتی نوبت به چالش‌های فناوری اطلاعات می‌رسد، DIY راهی برای رفتن نیست. با متخصصان بخش IT خود تماس بگیرید.

CybeReady، یک شرکت آموزش آگاهی امنیتی، بسته ابزار آموزشی CISO نیروی کار از راه دور این شرکت را اعلام کرد که اکنون برای دانلود رایگان از https://cybeready.com/ciso-toolkit. منبع آموزشی جدید برای مشاغل با هر اندازه ای نیاز به فرهنگ کسب و کار آگاه تر از امنیت را تقویت می کند زیرا تهدیدات سایبری همچنان کارگران از راه دور را هدف قرار می دهد.

1. رمز عبور پیش فرض Wi-Fi خود را حذف کنید: هکرها می توانند به راحتی از رمزهای عبور پیش فرض سوء استفاده کنند و روتر شما را آسیب پذیر کنند. حتما یک رمز عبور قوی با بیش از 12 کاراکتر تنظیم کنید.