جلوگیری از سرقت به صورت بی سیم – شماره 5 2022 – فناوری های امنیتی Elvey

جلوگیری از سرقت به صورت بی سیم

شماره 5 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

محدوده کار به تامین و نصب 100 دوربین MotionCam Outdoor، چهار واحد HUB2 Plus و Desktop Pro 3.0 نیاز داشت. “راه حل به وضوح کار می کند زیرا تنها سه روز پس از نصب، شرکت فرز چندین عامل را دستگیر کرد. شناسایی بصری یک عامل مهم در انتخاب دوربین های بی سیم Ajax بود و نتایج خود گویای آن هستند. نه تنها به سرقت در کارگاه ها رسیدگی شده است، بلکه حذف غیرقانونی درختان بریده شده در جوانی، اگر بخواهید، حذف شد.»

ایمن سازی کارگاه ها، کارخانه های فرآوری و انبارهای جنگل زدایی شده یک مشکل بزرگ برای یک شرکت بزرگ آسیاب درخت در کیپ شرقی بود. اینگو موتینلی، رئیس بخش فروش آفریقای جنوبی در سیستم آژاکس توضیح می‌دهد که درختکاری منطقه وسیعی را پوشش می‌دهد و نظارت بر همه عناصر را از دیدگاه پوشش فیزیکی و محدوده ارتباطی دشوار می‌کند.

از آنجایی که سایت در چنین منطقه وسیعی پخش شده بود، نصب محصولات سیمی گزینه مناسبی نبود. اینجاست که فناوری بی سیم ارائه شده توسط آژاکس از نظر مقرون به صرفه بودن، راحتی و محدوده ارتباطی خود را نشان می دهد. موقعیت‌یابی استراتژیک دوربین‌ها با بهره‌گیری از ویژگی‌های تعبیه‌شده در Ajax HUB2 Plus به دست آمد که به کاربر اجازه می‌دهد بهترین موقعیت ممکن را برای یک دستگاه بر اساس بازخورد پانل پیکربندی کند. نیازی به حدس و گمان نیست زیرا می‌توانید ببینید در یک نقطه خاص چه محدوده‌ای دارید، تعیین کنید چه نویز وجود دارد و سپس محصول را در موقعیت بهینه قرار دهید.»وام) MotionCam Outdoor را نمی توان به طور مخفیانه غیرفعال کرد حتی اگر سیستم خلع سلاح شود. این آشکارساز مجهز به سنسورهای پوشاننده است که به ممانعت و پوشاندن یا رنگ آمیزی لنز واکنش نشان می دهند. کمتر از یک دقیقه طول می کشد تا هاب قطع ارتباط با آشکارساز را تشخیص دهد و ایستگاه نظارت مرکزی و کاربران را در مورد مشکل مطلع کند. این واقعیت که یک MotionCam Outdoor برچیده شد، در یک لحظه مشخص خواهد شد.

«سیستم موجود شامل چندین پرتوهای امنیتی در فضای باز و یک سیستم هشدار بود، اما مجرمان توانستند تا حد زیادی از آن عبور کنند و تا رسیدن تیم پاسخ امنیتی، عاملان متواری شده بودند. راستی‌آزمایی برای این شرکت بسیار مهم بود، به طوری که عاملان به طور دقیق شناسایی و تحت تعقیب قرار گیرند. ما در نوامبر 2021 یک بازرسی سایت را انجام دادیم و پس از آن یک اثبات مفهومی انجام شد و نصب در اوایل سال 2022 انجام شد.

برای گرفتن یک عکس، MotionCam Outdoor دو عکس متوالی در نوردهی های طولانی و کوتاه می گیرد. این پردازنده فوراً عکس‌ها را ترکیب می‌کند و تعادل بین نواحی روشن و تاریک تصویر را برابر می‌کند و سپس آن را برای سریع‌ترین انتقال فشرده می‌کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17104R

شرکت مشاوره فناوری AJHTECH برای یافتن راه حلی قابل اجرا در سه ماهه آخر سال 2021 به Elvey نزدیک شد. “به عنوان توزیع کننده فناوری ما در آفریقای جنوبی، تیم Elvey با مزایایی که محصولات امنیتی بی سیم Ajax در سایت های بزرگ ارائه می دهند آشنا بودند. با مسائل محدوده ارتباطی راه حل به دست آمده توسط سه شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به طور مشترک اجرا شد و با اشتیاق زیادی از سوی مشتری مواجه شد.

MotionCam Outdoor دارای یک لنز ضد آب ساخته شده از شیشه و فلز است. لنز واید کل ناحیه محافظت شده را پوشش می دهد و تصویری کامل از آنچه در حال رخ دادن است ارائه می دهد. در نور روشن، یک فیلتر مادون قرمز به طور خودکار اعمال می شود تا از بازتولید رنگ بدون اعوجاج اطمینان حاصل شود و دو LED IR روشن به دیدن مزاحم حتی در تاریکی مطلق کمک می کنند.