جمع آوری کمک مالی سالانه خیریه ESDA – شماره 5 2022 – ESDA (انجمن توزیع کنندگان امنیت الکترونیکی)

جمع‌آوری کمک مالی سالانه ESDA، بخشی از روز گلف انجمن توزیع‌کنندگان امنیت الکترونیک، روز چهارشنبه در زمین گلف دریاچه بنونی برگزار می‌شود. 21 سپتامبر 2022. محدودیت‌های کووید به ESDA اجازه نداد تا در سال‌های 2020 و 2021 میزبان جمع‌آوری کمک مالی خود باشد، اما انجمن خوشحال است که بازگشت آن را اعلام کند.

هزینه یک توپ چهاربالی 3750 روپیه خواهد بود و جوایز تماشایی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

این روز توسط انجمن توزیع کنندگان امنیت الکترونیک (ESDA) سازماندهی، اداره و پشتیبانی می شود. برای ثبت نام در رویداد لطفا ایمیل بزنید [email protected] با نام شرکت خود و تعداد تیم هایی که می خواهید برای شرکت ثبت نام کنید. اگر می‌خواهید برای این هدف کمک مالی کنید یا به طور فعال از جوایز حمایت مالی برای روز گلف سالانه خیریه ESDA حمایت کنید، لطفاً با انجمن در همان آدرس تماس بگیرید.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/17118R امسال، دریافت‌کننده منتخب برای تمام درآمدهای جمع‌آوری‌شده، بنیاد هدیه اهداکنندگان است. بنیاد هدیه دهندگان بزرگترین سازمان غیردولتی واکنش به بلایا با منشاء آفریقایی در قاره آفریقا است و کارهای زیادی برای جوامع محلی نیازمند انجام داده است. این به هر شکلی از کمک نیاز دارد، از این رو ESDA معتقد است که این گیرنده بسیار شایسته و معتبر است و هر سنت اهدایی مورد استفاده ارزشمندی قرار خواهد گرفت.

جمع آوری کمک های خیریه سالانه ESDA

شماره 5 2022 اخبار، کنفرانس ها و رویدادها، انجمن ها